Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Náhrdelníky

Náhrdelníky

11. 7. 2012, 10:01

Je tu léto a my odhalujeme ramena, šíji, krk. Tedy jednu z nejpřitažlivějších linií ženského těla. Přilákejte pozornost a pohledy mužů ke svému krásnému krku a dekoltu. Ozdobte se pro nadcházející sezónu těmi nejkrásnějšími náhrdelníky!

Náhrdelníky

Ano. Krk a dekolt jsou opravdu velmi často středem pozornosti. A mnoha ženám to vyhovuje. S mnoha jinými křivkami svého těla je žena někdy nespokojená. Často zcela zbytečně. Přilákat pohledy opačného pohlaví k šíji a dekoltu se ale nemusí bát jistě žádná. A jak? Ozdobte se nádhernými a klidně velmi výraznými náhrdelníky. Ze zlata, stříbra, chirurgické oceli, ...

Aby náhrdelník zářil

Náhrdelníky se vyrábějí z mnoha různých druhů kovů. I ve šperkařství samozřejmě platí nejrůznější módní trendy. A jaké náhrdelníky jsou tedy in pro nadcházející horké dny? Jednoduše řečeno, čím zářivější a svítivější, tím lepší. Náhrdelník by měl odrážet co nejvíce slunečních paprsků, měl by se blyštit do dálky. A měl by se bylyštit takzvaně chladně. To znamená kovově, stříbřitě. Móda si diktuje kontrasty. Do horkých letních dnů tedy rozhodně vyražte v chladivých špercích.

Náhrdelníky z chladivých kovů

Pokud tedy mluvíme o chladivých špercích a náhrdelnících, máme na mysli jejich vzhled. Ze všech možných kovů, které jsou dnes šperkaři schopni zpracovávat, se nabízejí především stříbro, bílá varianta zlata a chirurgická ocel. Právě takové náhrdelníky se budou blyštit kovově a stříbřitě chladně. Rozdíl jednotlivých variant laik téměř nerozezná na pohled, ale v cenně náhrdelníků bude rozdíl o to markantnější. Je jen na vás, kolik do chladivého šperku budete chtít investovat. Levnější stříbrné náhrdelníky jistě uvítají především ženy, které se rády zdobí šperky masivními, kde je jednoduše spotřeba materiálu poněkud větší. Alternativou je i chirurgická ocel. Tento kov se vyznačuje o trocho menším leskem. Je tedy ideální pro ty z vás, které netouží zářit a svítit zas až tak moc.

Náhrdelníky z bílého zlata

Bílá odrůda zlata dávno předčila tradiční žluté zbarvení. Pořiďte si tedy jistě i náhrdelník raději ze zlata bílého a věřte, že nezůstane nepovšimnut.

Zobrazení: 112737 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náhrdelníky akce

  23. 8. 2012, 10:11 | Diskuze (0)

  Šperků není nikdy dost. Tak jistě uvažují mnohé ženy i někteří muži. A proč ale za ty šperky platit horentní sumy? Proč třeba při koupi náhrdelníku nevyužít jednu z mnoha slevových akcí, které každou chvíli probíhají?

 • Zlaté náhrdelníky

  12. 7. 2012, 16:02 | Diskuze (0)

  Náhrdelníky se nabízejí v nejrůznějších délkách, materiálech, zpracováních. Pokud patříte k těm, kteří se nehodláte vzdát těch tradičních ze zlata, věřte, že i tradice se mění. Nabídky zlatých náhrdelníků jsou nekonečné!

 • Ocelové náhrdelníky

  12. 7. 2012, 15:47 | Diskuze (0)

  Náhrdelníky se v posledních letech vyrábějí z mnoha a mnoha druhů drahých kovů. A nejen z nich. Vedle stříbra a nejrůznějších variant zlata se nabízí také chirurgická ocel. Materiál, který má spoustu výhod. Pro šperkaře i pro nás zákazníky.

 • Náhrdelníky z korálků

  11. 7. 2012, 12:10 | Diskuze (0)

  Co je momentálně moderní ve šperkařství? Všechno veselé, barevné, nápadné, originální, kulaté a levné. Prostě všechno, co je letní. A jaký šperk splňuje všechny tyto požadavky? Samozřejmě náhrdelníky z korálků. Je na čase se jimi ozdobit.

 • Korálkové náhrdelníky

  11. 7. 2012, 11:10 | Diskuze (0)

  Pod označením korálky, korále, korálkové náhrdelníky už se zdaleka neskrývají jen ty šňůrky s kuličkami pro malé holky. Korálkové náhrdelníky nosíme i my dospělí. Korálky a nejrůznější krystaly dokonce umí být i velmi luxusním šperkem.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme