Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka korálkových náhrdelníků

Korálkové náhrdelníky

Korálkové náhrdelníky

11. 7. 2012, 11:10

Pod označením korálky, korále, korálkové náhrdelníky už se zdaleka neskrývají jen ty šňůrky s kuličkami pro malé holky. Korálkové náhrdelníky nosíme i my dospělí. Korálky a nejrůznější krystaly dokonce umí být i velmi luxusním šperkem.

Korálkové náhrdelníky

Pod pojmem korále si asi většinou nejdříve představíme nit a na ní spoustu kuliček. Takový korálek ale vůbec nemusí být kulatý. Bižuterie produkuje korálky nejrůznějších geometrických tvarů, spousta z nich je upravena do podoby nejrůznějších symbolů, ať už abstraktních, duchovních, přírodních, zvířecích a tak dále a tak dále. Takový korálek pak poslouží jako náhrdelník i zcela sám.

Naše nabídka korálkových náhrdelníků
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Stříbrný náhrdelník Zaida

Stříbrný náhrdelník Zaida doplněný nádherně rudými korálky z granátu je důkazem faktu, že i korále mohou být dokonale luxusní. Ano i korálky se mohou vyrobit z velmi drahých kamenů, popřípadě kovů. Náhrdelník Zaida je nejen luxusní ale i velmi letní. Tvarem připomíná slunce, barvou horké letní dny. Tepané stříbrné paprsky dokonale ladí s rudými kuličkami z granátu. Náhrdelník je 41 centimetrů dlouhý. Naprosto ideální.

Stříbrný náhrdelník Elina

Stříbrný náhrdelník Elina je opět jasným důkazem faktu, že korálky a bižuterie zdaleka není určena jen dětem. Na kůži zavěšené stříbrné tepané korálky jsou nakombinovány s kuličkami v lehce nažloutlém odstínu. Jako celek tento náhrdelník působí velmi decentním dojmem. Nic řvavého, natož kýčovitého. Náhrdelník Elina je velmi vhodnou variantou i pro ženy v pokročilejším věku. Nebo se chystáte v létě na nějakou společenskou událost. Tento střízlivý korálkový náhrdelník bude jistě přiměřený, a přesto nezůstane bez povšimnutí. Daleko důležitější než nápadnost ji totiž dnes nápaditost, originalita, neotřelost. Prostě buďte svá s korálkovými náhrdelníky.

Stříbrný náhrdelník Eunika

Korálkový náhrdelník Eunika je opět kombinací korálků a stříbra. Tato varianta je totiž nejen krásná, ale i finančně dostupná. Proto se mohou na tomto překrásném šperku klidně objevit i malé pozlacené kuličky. Se zeleným aventurínem vytvářejí úchvatnou kombinaci, nemyslíte? Máte ráda zelenou? Běžte pro Euniku!

Zobrazení: 115287 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme