Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka masivních náhrdelníků
1  2  

Masivní náhrdelník

Masivní náhrdelník

11. 7. 2012, 11:06

Spousta žen se velmi ráda zdobí masivními a velmi nápadnými šperky a ozdobami. Například náhrdelník je velmi vhodnou variantou pro vás v případě, že se chcete pochlubit nějakým tím rozměrnějším kouskem. Prsten by překážel, náušnice možná tížily.

Masivní náhrdelník

Pokus jste se rozhodli ozdobit svůj dekolt masivním náhrdelníkem, dejte pozor na to, že masivní může velmi rychle sklouznout do kategorie kýčovitý. A takový náhrdelník si jistě nepřejete. Masivní náhrdelník, to zdaleka nemusí znamenat "jen" tlustý dlouhý a hlavně zlatý řetěz. Masivní náhrdelník může být i velmi vzdušný, jemný a o mnoho levnější než pověstné zlaté řetězy.

Naše nabídka masivních náhrdelníků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Masivní, zlatý ale rozhodně ne kýčovitý

Pokud jste se rozhodli pro masivní náhrdelník a nechcete se vzdát zlata, coby materiálu, ze kterého bude vyroben, připravte se na fakt, že cena, kterou za takový náhrdelník zaplatíte, bude poněkud vyšší. S tím se asi nedá nic dělat. O to více ale svou investici promyslete. Dnes už ani velmi masivní zlatý "řetěz kolem krku" zdaleka nemusí působit kýčovitě. Zlatý masivní náhrdelník by neměl do okolí křičet "podívejte všichni, jak jsem byl drahý", ale raději "podívejte, jaký má moje nositelka vkus".

Masivní ale lehoučký

Masivní náhrdelníky by měly i přes své rozměry působit velmi lehce. Obzvláště nyní v létě. Proto šperkaři například využívají nejrůznějších kombinací jednotlivých barevných odrůd zlata. Propojení žlutých, bílých, červených, popřípadě šedých kroužků a oválů a dalších komponentů působí velmi efektivně. Náhrdelníky jsou často doplňovány drobnými perličkami nebo zirkony. Jejich čistá barva i pravidelné tvary se zlatem ideálně ladí.

Méně je více

Variantou masivního náhrdelníku může být i veliký přívěšek. V tomto případě ale určitě jen jeden jediný. Pokud si tedy na krk pověsíte velikou perlu, drahokam, krystal nebo i nějaký tvar, symbol ukovaný ze zlata, stříbra či chirurgické oceli, rozhodně už nekombinujte takový šperk s dalšími náhrdelníky, ani přívěšky nebo korálemi. Nechte masivní přívěšek vyniknout v jeho plné kráse. Méně je v tomto případě více.

Zobrazení: 100523 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náhrdelníky akce

  23. 8. 2012, 10:11 | Diskuze (0)

  Šperků není nikdy dost. Tak jistě uvažují mnohé ženy i někteří muži. A proč ale za ty šperky platit horentní sumy? Proč třeba při koupi náhrdelníku nevyužít jednu z mnoha slevových akcí, které každou chvíli probíhají?

 • Zlaté náhrdelníky

  12. 7. 2012, 16:02 | Diskuze (0)

  Náhrdelníky se nabízejí v nejrůznějších délkách, materiálech, zpracováních. Pokud patříte k těm, kteří se nehodláte vzdát těch tradičních ze zlata, věřte, že i tradice se mění. Nabídky zlatých náhrdelníků jsou nekonečné!

 • Ocelové náhrdelníky

  12. 7. 2012, 15:47 | Diskuze (0)

  Náhrdelníky se v posledních letech vyrábějí z mnoha a mnoha druhů drahých kovů. A nejen z nich. Vedle stříbra a nejrůznějších variant zlata se nabízí také chirurgická ocel. Materiál, který má spoustu výhod. Pro šperkaře i pro nás zákazníky.

 • Náhrdelníky z korálků

  11. 7. 2012, 12:10 | Diskuze (0)

  Co je momentálně moderní ve šperkařství? Všechno veselé, barevné, nápadné, originální, kulaté a levné. Prostě všechno, co je letní. A jaký šperk splňuje všechny tyto požadavky? Samozřejmě náhrdelníky z korálků. Je na čase se jimi ozdobit.

 • Korálkové náhrdelníky

  11. 7. 2012, 11:10 | Diskuze (0)

  Pod označením korálky, korále, korálkové náhrdelníky už se zdaleka neskrývají jen ty šňůrky s kuličkami pro malé holky. Korálkové náhrdelníky nosíme i my dospělí. Korálky a nejrůznější krystaly dokonce umí být i velmi luxusním šperkem.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme