Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Morellato a další náhrdelníky z naší nabídky

Morellato náhrdelník

Morellato náhrdelník

11. 7. 2012, 11:15

Asi každá žena, která kdy zkusila ozdobit se nějakým šperkem, už nechce jinak, než zdobit se nadále. Šperky k nám ženám prostě patří. A co potom takové diamanty a luxusní náhrdelníky. Toužíme po nich všechny, přiznejme.

Morellato náhrdelník

Ano, jistě. Už malé holčičky loví na pouti z košíčků prstýnky z kočičího zlata se skleněnými srdíčky, kytičkami a nejrůznějšími dalšími tvary. My dospělé toužíme stejně tak jako ony po diamantových náhrdelnících, nad kterými budou žasnout všichni přítomní na plese. I my toužíme stát se tou Popelkou. S náhrdelníkem Morellato se nám tento sen může vyplnit.

Morellato a další náhrdelníky z naší nabídky
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náhrdelník Morellato s diamantem

Říkáte si snad, že na to, abyste si mohla pořídit náhrdelník s diamantem, byste opravdu potřebovala ony pověstné pohádkové tři oříšky pro popelku? Že si snad diamanty nemůžete dovolit? Ale vůbec ne. Náhrdelník Morellato s diamantem pořídíte za opravdu velmi přijatelnou cenu. Přírodní diamant je totiž vsazen do chirurgické oceli. Celý přívěšek je pak upevněn na řetízku z chirurgické oceli. Tento materiál je cenově velmi dostupný a proto je náhrdelník Morellato s pravým diamantem určen nejen pohádkovým Popelkám ale i nám smrtelnicím.

Chirurgická ocel a diamanty

Diamanty se většinou kombinují s kovy chladného stříbrného lesku. Právě na nich ideálně vynikne jejich zbroušení a čirost, čistota, jedinečnost. Z různých variant kovů se nabízejí bílé zlato, stříbro a právě chirurgická ocel. Právě chirurgická ocel je cenově velmi dostupná a proto si v kombinaci s ní můžeme pořídit diamanty celkem levně. Chirurgická ocel má ale i další přednosti. Například nezpůsobuje alergické reakce, nepodléhá oxidaci, je dokonce odolnější než zlato i stříbro.

Kolik diamantů

Náhrdelník může být osazen jedním velmi výrazným diamantem nebo naopak více menšími. Doporučujeme volit jednu z variant. Nádheru většího kousku neničte dalšími. Pokud budou diamantíky menší, dopřejte si je klidně ve větším množství. Vždyť teď už víte, že na diamanty máte i vy, nejen Popelka, tak si ten luxus dopřejte třeba v podobě náhrdelníku Morellato.

Zobrazení: 82509 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náhrdelníky akce

  23. 8. 2012, 10:11 | Diskuze (0)

  Šperků není nikdy dost. Tak jistě uvažují mnohé ženy i někteří muži. A proč ale za ty šperky platit horentní sumy? Proč třeba při koupi náhrdelníku nevyužít jednu z mnoha slevových akcí, které každou chvíli probíhají?

 • Zlaté náhrdelníky

  12. 7. 2012, 16:02 | Diskuze (0)

  Náhrdelníky se nabízejí v nejrůznějších délkách, materiálech, zpracováních. Pokud patříte k těm, kteří se nehodláte vzdát těch tradičních ze zlata, věřte, že i tradice se mění. Nabídky zlatých náhrdelníků jsou nekonečné!

 • Ocelové náhrdelníky

  12. 7. 2012, 15:47 | Diskuze (0)

  Náhrdelníky se v posledních letech vyrábějí z mnoha a mnoha druhů drahých kovů. A nejen z nich. Vedle stříbra a nejrůznějších variant zlata se nabízí také chirurgická ocel. Materiál, který má spoustu výhod. Pro šperkaře i pro nás zákazníky.

 • Náhrdelníky z korálků

  11. 7. 2012, 12:10 | Diskuze (0)

  Co je momentálně moderní ve šperkařství? Všechno veselé, barevné, nápadné, originální, kulaté a levné. Prostě všechno, co je letní. A jaký šperk splňuje všechny tyto požadavky? Samozřejmě náhrdelníky z korálků. Je na čase se jimi ozdobit.

 • Korálkové náhrdelníky

  11. 7. 2012, 11:10 | Diskuze (0)

  Pod označením korálky, korále, korálkové náhrdelníky už se zdaleka neskrývají jen ty šňůrky s kuličkami pro malé holky. Korálkové náhrdelníky nosíme i my dospělí. Korálky a nejrůznější krystaly dokonce umí být i velmi luxusním šperkem.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme