Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka šperků Dolce Gabana

Náhrdelník Dolce Gabana

Náhrdelník Dolce Gabana

12. 7. 2012, 15:53

Náhrdelníky, respektive řetízky a přívěšky, zdaleka nemusí zdobit "jen" dámské dekolty. Nalezneme je stále častěji i na pánských krcích a hrudnících. Pojďme ale pro nyní zůstat u náhrdelníků dámských. Co takhle pořídit si dámský náhrdelník Dolce Gabana?

Náhrdelník Dolce Gabana

Dámské náhrdelníky se vyznačují především jemností a propracovaností do posledního detailu. Právě toho si ženy dost všímají a především toto oceňují. Dále si přejí být originální, neotřelé, nápadité. Žádná žena se nechce podobat těm ostatním jako vejce vejci. Alespoň tedy co se šatů, bot, šperků a dalších doplňků týká. Náhrdelník Dolce Gabana splňuje všechny tyto nároky.

Naše nabídka šperků Dolce Gabana
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Náhrdelník Dolce Gabana

Náhrdelník Dolce Gabana je vyroben z chirurgické oceli. Díky tomu se sice jedná o celkem masivní šperk, který vyžaduje podstatné množství materiálu, díky finanční dostupnosti chirurgické oceli se ale nejedná o náhrdelník, jehož cena by stoupala do závratných výšin. Věřte, že si Dolce Gabanu můžete dovolit i vy, aniž by to zrujnovalo váš rozpočet.

Náhrdelníky Dolce Gabana

Náhrdelník Dolce Gabana je docela kus... Masivní náhrdelník je tedy na velké ploše v kontaktu s pokožkou. Bojíte se snad alergické reakce na kov? Jste citlivější na tyto věci. Nebojte se nic. Chirurgická ocel, ze které je náhrdelník Dolce Gabana vyroben, je zcela antialergení. Navíc je tento kov i velmi odolný vůči potu, vlhkosti, oděru a tak dále. Nepodléhá oxidaci, a tak váš náhrdelník bude krásně zářivý velmi velmi velmi dlouho.

Dolce Ganana

Logo Dolce Gabana je dominantou náhrdelníku. Když už jste se rozhodla ozdobit se šperkem této značky, mělo by to být všem jasné. Nebojte se ale, že by tento fakt působil nějak kýčovitě nebo podobně. Logo dvou počátečních písmen je zjemněno překrásným obojkem, na kterém je uchyceno. Jedná se o něco mezi řetízkem, spirálkou nebo snad háďátkem. Jednotlivé součástky jsou naprosto dokonale propracovány do posledního detailu. I jejich zapojení je mistrnou prací šperkařů. Díky tomu je náhrdelník Dolce Gabana přesně tím, po čem ženy touží - originalita, dokonalost, jemnost, krása, ...

Zobrazení: 84900 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme