Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náhrdelníků Geuss

Náhrdelník Guess

Náhrdelník Guess

11. 7. 2012, 10:56

Nastal ten správný čas na to, abychom ke svým v horkých dnech odhaleným dekoltům přilákali pozornost. A to v tom nejlepším slova smyslu. Jistě nám v tom pomůže správně zvolený náhrdelník. Co třeba náhrdelník Guess?

Náhrdelník Guess

Náhrdelníky Guess jistě přilákají pohledy okolí v tom nejlepším slova smyslu. Nejedná se o žádný řvavý barevný kýč ani o masivní zlaté řetězy. Nic co by zbytečně křičelo, podívejte jak jsem nápadný, podívejte jak jsem byl drahý, ale můj majitel je absolutně člověk bez vkusu. Naopak náhrdelníky Guess lákají svou originalitou, neotřelostí a propracovaností do nejmenších detailů.

Naše nabídka náhrdelníků Geuss
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Náhrdelník Guess Dámský

Náhrdelníky Guess se vyrábějí z chirurgické oceli. Lehce kouřový nádech tohoto materiálu není tak zářivý a blyštivý jako například stříbro nebo bílá odrůda zlata. Z toho důvodu je velmi oblíben i mezi muži. Například jemně tepané kolečko z chirurgické oceli s vyrytým nápisem zavěšené na jemném řetízku si klidně mohou dovolit i příslušníci silnějšího pohlaví. Pokud si náhrdelník Guess http://www.kvalitni-sperky.eu/produkty/product/nahrdelnik-guess-damsky-2483/ pořizuje žena, je možné, aby ho nakombinovala například ještě s náušnicemi a náramkem ve stejném designu. Jednoduchost šperků Guess jistě umožňuje ozdobit se více kousky naráz.

Náhrdelník Kapky z chirurgické oceli

Náhrdelník ve tvaru kapek z chirurgické oceli je už vyloženě variantou šperku určeného pro slečny, dámy, paní. Čtyři jemně vytepané kapky z ušlechtilé oceli zakončují jemný řetízek. Jeho nastavitelná délka vám umožní nechat spadat tento náhrdelník tak hluboko do dekoltu, jak si budete zrovna přát.

Náhrdelník List z chirurgické oceli

Chirurgická ocel se dá vytepat do jakéhokoli tvaru. Její jemně kouřový nádech je ideální například pro přírodní náměty. Co takhle třeba náhrdelník ve tvaru listu? Celý přívěšek je asi 8 cm dlouhý a je zakončen nádherným ocelovým lístkem. Propracovanost do každého detailu, nemyslíte? Délka samotného řetízku je pak nastavitelná. Dokonalost listu není narušována dalšími komponenty, aby vynikla co nejvíce. Jen malé kuličky opět z chirurgické oceli jakoby znázorňovaly kapky rosy dopadající na list.

Zobrazení: 80924 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme