Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náhrdelníků z chirurgické oceli
1  2  

Náhrdelník z chirurgické oceli

Náhrdelník z chirurgické oceli

11. 7. 2012, 10:58

Jistě budete souhlasit s tím, že léto je absolutně ideálním obdobím na to, abyste se ozdobili těmi nejkrásnějšími náhrdelníky. Vždyť právě v odhalených dekoltech nejlépe vyniknou. Pořiďte si tedy například náhrdelník z chirurgické oceli.

Náhrdelník z chirurgické oceli

Chirurgická ocel coby materiál už ve šperkařství dávno není žádným nováčkem. Naopak se těší stále větší přízni zákazníků. A důvodů je hned několik. Předně vás asi napadne, že cena náhrdelníků z chirurgické oceli je velmi příznivá. Lehce kouřový nádech chirurgické oceli navíc oceňují i zákazníci z řad mužů. Náhrdelníky z chirurgické oceli jsou řešením i pro alergiky na kov.

Naše nabídka náhrdelníků z chirurgické oceli
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náhrdelník z chirurgické oceli Melanie

Náhrdelník Melanie vyrobený z chirurgické oceli se ředí k těm masivnějším variantám. Ale proč si v létě nedopřát nápadnější šperky? Přilákejte zcela záměrně pozornost ke svým odhaleným dekoltům. Náhrdelník Melanie je utvořen z tepaných ok z chirurgické oceli, která jsou doplněna perlami. Oka jsou celkem velkých rozměrů a celý náhrdelník je dlouhý 82 centimetrů. I přesto, že je na takový šperk docela vysoká spotřeba materiálu, cena náhrdelníku Melanie z chirurgické oceli však zdaleka není vysoká.

Náhrdelník z chirurgické oceli Simeon

Náhrdelník Simeon se řadí ke klasickým náhrdelníkům z chirurgické oceli. Tento materiál je jako předurčený k výrobě nejrůznějších tepaných ornamentů a geometrických tvarů, které jsou následně zakomponovány do náhrdelníků. Díky cenové dostupnosti chirurgické oceli mohou být ornamenty klidně větší, nápadnější. Pokud už ale nejsou doplněny dalšími komponenty, věřte, že takový náhrdelník nebude působit ani trochu kýčovitě. Naopak si užijete jeho čistou linii. Pro léto naprosto ideální. Ochlaďte se v parných dnech chladivým leskem chirurgické oceli alespoň pomyslně.

Náhrdelník z chirurgické oceli Neli

Náhrdelník Neli je variantou pro ty z vás, kteří toužíte po luxusu. Dvojitý řetízek s oválky se znakem versage je skutečným skvostem. Celková délka je 80 centimetrů. Nechte tedy tento skvost v podobě náhrdelníku spadat hluboko do svého dekoltu. Uvidíte kolik pohledů přiláká.

Zobrazení: 82709 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme