Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náhrdelníků z korálků

Náhrdelníky z korálků

Náhrdelníky z korálků

11. 7. 2012, 12:10

Co je momentálně moderní ve šperkařství? Všechno veselé, barevné, nápadné, originální, kulaté a levné. Prostě všechno, co je letní. A jaký šperk splňuje všechny tyto požadavky? Samozřejmě náhrdelníky z korálků. Je na čase se jimi ozdobit.

Náhrdelníky z korálků

Ano. Už po přečtení prvního odstavce vám musí být naprosto jasné, že bez náhrdelníků z korálků letošní léto prostě nemůže zůstat ani jedna jediná z vás. Záměrně uvádíme náhrdelníky v množném čísle. Těch z korálků si totiž můžete dovolit klidně hned několik. Tak to pojďte udělat co nejdříve. Léto je tu, buďte veselá, barevná, nápadná a originální s ním.

Naše nabídka náhrdelníků z korálků
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Náhrdelník z korálků Eunika

Například náhrdelník Eunika, je naprosto ideální volbou pro horké letní dny. Jeho Jemně zelený odstín vás nádherně zchladí. Korálek je vyroben z aventurínu a je doplněn pozlacenými kuličkami. Vše je zasazeno do jemné vzdušné stříbrné konstrukce a zavěšeno na stříbrném řetízku. Stříbro a zelená barva se nádherně doplňují. Rozměr přívěšku Eunika je cca 1x1 centimetr. Je tedy dost velký, aby nezůstal bez povšimnutí. Na druhou stranu ale náhrdelník nebude příliš nápadný pro zralejší ženy.

Náhrdelník z korálků Linda

Například náhrdelník Linda, je variantou, kdy korálky a kuličky nejsou zavěšeny na řetízku v podobě přívěšku, ale jsou přímo součástí náhrdelníku. Jsou na řetízku navlečeny. Respektive tedy na dvojřetízku z chirurgické oceli. Tento materiál se vyznačuje specifickým leskem a odstínem, a proto i takto jednoduchý náhrdelník působí velmi efektivně, neotřele a originálně. Střídání matných a lesklých kuliček a korálků je překrásné a přitom velmi jednoduché. Náhrldelník je tak opět velmi vhodný pro ženu mladou i zralejší.

Náhrdelník z korálků Zaida

Náhrdelník Zaida je opravdu velmi velmi letní. Tvarem, barvou, prostě vším. Korálky vyrobené z granátu jsou teploučce červené. Tepané paprsky pak tvarem jasně připomínají slunce. Stříbro a granáty se nádherně doplňují. Náhrdelník Zaida je poněkud nápadnější, ale v létě si to rozhodně můžeme dovolit. Naopak léto si žádá originalitu, neotřelost.

Zobrazení: 127257 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme