Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka perlových náhrdelníků

Perlový náhrdelník

Perlový náhrdelník

11. 7. 2012, 10:49

Perlový náhrdelník to zdaleka neznamená jen ta tradiční šňůra perel kolem krku. Umění šperkařských mistrů je dnes úplně někde jinde. A navíc ... ona i ta šňůra perel má dost do sebe. Perly jsou prostě nenahraditelné.

Perlový náhrdelník

Možná se nějakou dobu mohlo tak trochu zdát, že perly z našich náhrdelníků mizí. V poslední době je ale pravý opak pravdou. Mnohé z nás vytáhly šňůry perel po babičkách. Perly se vrátily do módy rychle a o to intenzivněji. Perly jsou vsazovány i do velmi moderních náhrdelníků, prstenů, náramků, například i hodinek a podobně. Pely jsou kombinovány s nejrůznějšími drahými kovy.

Naše nabídka perlových náhrdelníků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náhrdelník Nubian

Náhrdelník Nubian je vyroben ze stříbra v kombinaci s perletí. Stříbro si s perleťovým leskem nádherně rozumí. Obojí se leskne chladivě, bíle, tak trochu chladně. Jedná se o izraelskou ruční práci. Perly o rozměrech osm a necelých čtrnáct milimetrů jsou tak akorát velké, aby přilákaly pozornost, ale na druhou stranu nepůsobily příliš masivně. Náhrdelník Nubian je velmi jemný. Délka řetízku 45 centimetrů ho nechá spadnout tak akorát hluboko do vašeho dekoltu.

Náhrdelník Karla

Náhrdelník Karla je variantou perlového přívěšku, kde skutečně platí, že méně je mnohdy více. Jedna jediná perla skutečně postačí. Její neobvyklé zabarvení do šeda s nádechem do fialové barvy je velmi neotřelé a originální. A to jistě oceníte vy sama a vaši obdivovatelé o to více. Perla je doplněna jemným květem z rhodiovaného stříbra. Obojí je zavěšeno na stříbrném řetízku o délce 45 centimetrů.

Náhrdelník Violeta

Náhrdelník Violeta je tvořen bílou perlu o průměru 8 milimetrů. To by se mohlo zdát trochu málo. Perle je ale obtočena stříbrnou konstrukcí ve tvaru spirálky, která působí velmi jemně a perlu nádherně doplňuje. Spirálka nápaditost perlového přívěšku nijak nepotlačuje, naopak upozorňuje na její dokonale kulatý tvar a čistě bílou barvu. Náhrdelník Violeta bude slušet mladým slečnám a stejně tak ženám ve zralejším věku. Působí velmi jemně, čistě a originálně. Kombinace perly se stříbrem navíc není drahá.

Zobrazení: 88812 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme