Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zlatých náhrdelníků
1  2  

Zlatý náhrdelník

Zlatý náhrdelník

11. 7. 2012, 11:02

Zlato je v materiálech používaných ve šperkařství stále číslem jedna. A není se čemu divit. Způsoby jeho zpracování a dokonce i jeho barevné odstíny se ale stále mění. Jaké náhrdelníky ze zlata tedy letí právě teď?

Zlatý náhrdelník

Zlatý náhrdelník, to už dávno dávno není "jen" masivní zlatý řetěz kolem krku - čím delší a hlavně tlustší, tím lepší. Právě naopak. Fotogalerie zlatých náhrdelníků dostupné na webových stránkách šperkařských firem i výkladní skříně obchodů jsou jasným důkazem toho, že právě letí zlaté náhrdelníky co nejvzdušnější, nejjemnější, propracované do posledního detailu a především originální.

Naše nabídka zlatých náhrdelníků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Vzdušné, jemné, originální

Možná bychom se mohli shodnout a tom, že zlatý řetízek, je prostě zlatý řetízek a nic víc se s tím nedá dělat. Jednotlivá očka propojená do sebe. Změnit můžeme maximálně jejich rozměry, popřípadě šperkař vytepe oválky místo pravidelných koleček... Ale je to skutečně tak? Vůbec ne! Zlaté náhrdelníky v podobě řetízků dokazují opak. Nejrůznější spirálky, háďátka, tvary oček. Jejich kombinování s dalšími komponenty, perlami, zirkony, drahými kamínky, krystaly. Vytvoření jednotlivých oček řetízku z různých barevných variant zlata. To už není "jen" zlatý řetízek, to je skvostný, vzdušný, jemný a originální zlatý náhrdelník.

Zlato, zlato, zlato

Zmínili jsme, že existuje několik barevných odstínů nebo variant zlata. Konkrétně se jedná vedle toho klasického žlutého o zlato bílé, červené a dokonce šedé. To je tak trochu nováček v nabídce. Mimochodem velmi oblíbená surovina pro výrobu šperků pro pány. Jednotlivé varianty zlata stále častěji nalézáme jako kombinace v jednom náhrdelníku naráz. Pokud se bojíte, že by to mohlo působit kýčovitě, podívejte se do fotogalerií. Luxus, originalita, neotřelost zlatých náhrdelníků kam se podíváte. Rozhodně žádný kýč.

Zavěste si zlato

Pod označením zlatý náhrdelník se může skrývat i zlatý přívěšek. Ten je vhodné kombinovat s náušnicemi stejného designu. Zavěste si jednoduše zlato na krk i do oušek. Ať už se jedná o zlato v čisté podobě nebo o jeho kombinaci s perlou či drahokamy.

Zobrazení: 86317 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme