Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Červený náramek

Červený náramek

13. 8. 2012, 15:19

Je mnoho materiálů, z nichž může být červený náramek vyrobený. Dobře známé je červené zlato, ovšem stejně dobře může posloužit jakýkoliv jiný kov. Červená je barva náramku, která se hodí pro mnoho příležitostí.

Červený náramek

Když se řekne červený náramek, mnohým se vybaví možná nevzhledný kousek gumoplastu, jaký se dává zadarmo na hudebních festivalech či politických mítinzích. Ovšem červený náramek z kvalitního materiálu, čili ušlechtilého kovu je vhodným módním doplňkem pro muže i ženy, kterým záleží na tom, jak vypadají.

O významu červeného náramku

Co můžete říct tím, že si na sebe takový módní doplněk vezmete? Samozřejmě, nejjednodušší možnou odpovědí je, ta, že červená barva se vám prstě líbí, ovšem některé životní styly jsou s elegantním náramkem této barvy nerozlučně spjaty. Pokud pomineme poněkud na hlavu postavené, dobrovolně hladovějící náctileté slečny z hnutí pro-ana, tak mnohem významnější a svému nositeli tisíckrát více lichotící je červený náramek vyznavačů kabaly. Podle kabalistické tradice přináší nošení červeného náramku na levé ruce štěstí a nejen to. Takový šperk svého majitele chrání před zlými duchy, uřknutím, nemocemi a chudobou. Je možné ho ještě vylepšit různými přívěsky, které nejenže zlepšují jeho vzhled, ale mohou sloužit i dalším funkcím a poskytovat další druhy ochrany.

Luxusní červené náramky

Jak jsme již zmiňovali, takový náramek nemusí být jen nevzhledným kusem plastu či šňůrkou s pěti korálky. Kdo si potrpí na styl, pořídí si zlatý červený náramek - samozřejmě z červeného zlata. Možností jsou pak i různé barvené či barevné kovy. A samozřejmě si nemusíte pořizovat jen klasický holý náramek. V nabídce seženete takové tyto náramky s perlami, s kamínky Swarovski, se všemi druhy přívěšků na které si vzpomenete. Samozřejmostí jsou různé vzory dámských i pánských náramků. Čili pokud sháníte červený náramek, nebojte se, že byste si nevybrali.

Zobrazení: 140040 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme