Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Dětský náramek

Dětský náramek

13. 8. 2012, 14:12

Šperky pro děti? Samozřejmě! Vždyť právě malé slečny se tak rády zdobí. Malé princezny. šperkaři jsou si dávno vědomi faktu, že šperky a ozdoby nejsou určeny jen dospělým. Dokonce se vyrábějí náramky a další šperky určené přímo dětem.

Dětský náramek

Náramky pro děti mohou být stejně krásné a dokonalé jako ty "dospělácké". Navíc by ale měly splňovat jisté předpoklady a specifika, aby byly pro děti vhodné, tedy bezpečné, nezávadné. Proto šperkařské firmy vyčleňují speciální kategorie dětských ozdob, například právě náramků. A věřte, že jejich specifičnost nespočívá jen v menších rozměrech a délkách.

Jaké náramky jsou pro děti vhodné?

Dětské náramky by měly mít několik vlastností, aby byly pro dítě vhodné. Předně by měly být bezpečné a nezávadné. Samozřejmě do velké míry záleží na konkrétním věku dítěte, pro něž náramek pořizujete. Rozhodně je například na místě zvážit, jestli je vhodné obdarovat malou slečnu náramkem s přívěškem, který by mohla nedopatřením spolknout nebo dokonce vdechnout. Pokud už se ale bude jednat o slečnu starší, která bude chápat, že skleněné srdíčko nebo kytička prostě do pusy nepatří, proč jí tuto bižuterii nedopřát?

Nezávadné náramky pro děti

Nezávadnost dětských náramků nespočívá jen v tom, že by neměly obsahovat části, které by mohlo dítě pozřít či vdechnout. Je třeba si uvědomit, že pokožka našich ratolestí je přece jen o něco citlivější a náhlejší než ta naše. Neriskujme tedy alergické reakce na nekvalitní kovy nebo podobná podráždění, vyrážky. Dětské náramky se často nabízejí z chirurgické oceli. Tento kov je naprosto antialergenní. Navíc v kontaktu s lidským potem nepodléhá oxidaci. A co ještě jistě oceníte na dětských náramcích právě z chirurgické oceli? Jejich nízké pořizovací ceny. Ocel je levnější než zlato nebo stříbro. A co si budeme povídat, děti často věci ztrácejí...

Jaké by měly dětské náramky ještě být?

Bezpečné, nezávadné a především, především veselé. Ať tedy dětské náramky hrají barvami. Pokud přívěšky, rozhodně ty nejoriginálnější tvary!

Zobrazení: 110000 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme