Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Náramek bižuterie

Náramek bižuterie

13. 8. 2012, 13:55

Jaké šperky jsou pro léto ideální? Pestré, veselé, odolné, levné, originální, nenáročné na údržbu, ... Bižuterie! Korálky, sklíčka, pružinky, ... Barvy, tvary, ... Bižuterie je prostě na léto naprosto ideální. Co takhle náramek z bižuterie?

Náramek bižuterie

Že snad doby, kdy naše zápěstí zdobila spousta barevných náramků, dávno minuly? Ale kdepak! Právě naopak! Buďte v létě barevní, veselí, pestří. Dokažte všem svou skvělou dovolenkovou náladu právě barevnými náramky z bižuterie. Plast je levný, nenáročný, odolný. Ideální k vodě i do parku. Náramky v bižuterii pořídíte doslova za pár korun a uděláte s nimi obrovskou parádu, věřte!

Luxusní bižuterie

Pod označením bižuterie si nepředstavujte rozhodně nic méněcenného, podřadného. Nejedná se o žádné cetky a pouťové kýče. Naopak! I bižuterie umí být doslova luxusem. Vždyť například pojem Swarovski je vám všem jistě znám. Přenádherné náramky a další šperky. A přitom se jedná vlastně o skleněné krystalky. Tedy bižuterie. Náramek ze stříbra osazený krystaly Swarovski rozhodně neudělá díro do vaší peněženky. Bude ale luxusním šperkem.

Náramek s přívěšky

Přívěšky nemusí být zdaleka umístěny jen na krku. Například i náramky mohou být doplněny a ozvláštněny přívěšky nejrůznějších tvarů a barev. Velmi efektně pak působí jejich zkombinování s náušnicemi a klasickými přívěšky na krk ve stejném designu. Pokud se snad obáváte, že by podobná sada šperků mohla být finančně náročná, sáhněte po bižuterii. Přívěšky ze skla nebo umělé hmoty jsou ideální. Červená srdíčka v uších, na krku i kolem zápěstí jsou jako stvořená pro letošní léto.

Zirkony?

Zirkony, to jsou vlastně sklíčka obroušená tak dokonale, že je oko laika nemá šanci rozeznat od pravých diamantů. Takový náramek osázeny zirkony je tedy v podstatě bižuterií. Pokud ale své malé tajemství o pořizovací ceně takového šperku neprozradíte, věřte, že stříbrný náramek se zirkony neudělá ostudu ani na skutečně společenské události "na úrovni", na svatbě a podobně. Ať už tedy plastové barevné náramky nebo "skorodiamanty", bižuterie hraje prim.

Zobrazení: 123826 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Náramek bižuterie

    13. 8. 2012, 13:55 | Diskuze (0)

    Jaké šperky jsou pro léto ideální? Pestré, veselé, odolné, levné, originální, nenáročné na údržbu, ... Bižuterie! Korálky, sklíčka, pružinky, ... Barvy, tvary, ... Bižuterie je prostě na léto naprosto ideální. Co takhle náramek z bižuterie?

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme