Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Náramek bílé zlato

Náramek bílé zlato

29. 8. 2012, 12:10

Bývá považováno za velice vzácné, tím spíše uznávané a obdivované. Když z něho máte šperk, nosíte něco vyjímečného. Ano, bílé zlato je stále král mezi kovy, onen pověstný vzácný albín který je jako chráněný druh před vyhynutím.

Náramek bílé zlato

Také si vzpomínáte jak Vám někdo v mládí ukazoval nějaký prapodivný šperk o kterém říkal, že je cenný, pro něj až drahocenný, poměrně ojedinělý a v oněch drahných dobách komunismu opravdu vzácný? Ano, to vše se říkalo, ale nyní to vše a ještě více můžete mít, skoro hned, stačí se jen rozhodnout jaký si zvolit a nechat se vést intuicí či se nechat okouzlit.

Nejen zlato, co se třpytí

Zlaté náramky se stále těší velké oblíbenosti a jsou hojně rozšířené. Nejsou sice tak prakticky použitelné jako náramky z chirurgické oceli, protože ty můžete bez jakýchkoliv zdravotních obav nosit, a jejich velkou předností je nealergičnost, dále jsou to různé varianty náramků z oceli, avšak řekněme si upřímně, zlaté náramky si kupujeme spíše pro ten materiál, vzhled a parádu, než v první řadě praktičnost.

Mluvíme-li o parádě, nelze také nezmínit například náramky s perlami, různorodé varianty náramků pozlacených, ale také, krom onoho majestátního zlata, nepřeberné podoby náramků stříbrných. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv podobu, nechť Vám výběr slouží a dělá radost.

Náramky z bílého zlata

Vraťme se ale nyní k náramkům z bílého zlata. Ryzost, karáty a podobné podrobnosti se budou vždy v konkrétních případech lišit, ale lze si také například vybrat, zda chcete výrobek z České Republiky, tedy nejen krásnou věc, ale i trochu patriotismu k tomu.

Chcete-li kvalitu a dobrou cenu, příjemné jednání a servis, lze jen doporučit náramky značky Swarovski. Tato firma a prestižní značka má již mnoho spokojených a věrných zákazníků a nositelů jejich výrobků.

Náramky pro každého

Pokud tedy stále váháte, jaký náramek a šperk v jednom pořídit, nabízí se nepřeberné pole možností, neboť náramky se vyrádějí jak pánské, dámské, dětské, unisexové, ale jistě i takové, které potěší vzdálenou tetičku, tchyni i babičku. Stačí jen "trefit" ten pravý.

Zobrazení: 124116 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme