Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Naramek chirurgicka ocel

Naramek chirurgicka ocel

13. 8. 2012, 15:19

Náramky z chirugické oceli jsou elegantní a hodí se pro jakoukoliv příležitost. Díky svému složení jsou pak vhodné i pro alergiky.

Naramek chirurgicka ocel

Náramky z chirurgické oceli jsou dnes po právu velmi oblíbené mezi nejširšími vrstvami spokojených zákazníků. Díky svému neutrálnímu vzhledu je mohou nosit muži i ženy, díky antialergennímu složení se hodí i pro ty s nejcitlivější pokožkou. Jedno můžeme říct. Kvalitní náramky z chirurgické oceli snad nikdy nevyjdou z módy.

Kvalita za rozumnou cenu

Náramky z chirurgické oceli nejsou oblíbené jenom tím jak jsou universální, své příznivce si získali i díky tomu, že možné je pořídit za velice rozumnou cenu. Kvalitní náramky z chirurgické oceli jsou i velice snadné na údržbu - díky metodě elektromagnetického leštění, použité při jejich výrobě se velice snadno čistí i bez všelijakých chemikálií, při leštění si vystačíte jen s hadříkem. Ale takovéto náramky nejsou jen praktické, ale i elegantní. Rozhodně se nebojte, že byste s nimi ve společnosti platili za chudého příbuzného. Náramky z chirurgické oceli poslouží stejně nebo i lépe než zlaté či stříbrné náramky a navíc jsou mnohem odolnější.

Pánské náramky

Pryč jsou doby, kdy správný chlap měl smrdět i z fotky a jeho největší ozdobou byl pivní pupek. Dnes se muži snaží být co nejelegantnější, podle nejnovější módy - vždyť málokterá žena či slečna by dala přednost strýcovi v montérkách před elegánem, jemuž ladí ponožky s kravatou. A i ti nejmužnější elegáni si dnes potrpí na nejrůznější módní doplňky. Čím dál oblíbenější jsou právě pánské náramky, obzvláště vyrobené z chirurgické oceli. Pokud byste tedy chtěla obdarovat svého manžela či přítele, který si dá záležet na tom, jak vypadá, koupí náramku z oceli ho jistě nezklamete. A jak jsme si už říkali, chirurgická ocel má i tu výhodu, že nezruinuje vaše zlaté zásoby.

Zobrazení: 110219 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme