Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Náramek pánský

Náramek pánský

13. 8. 2012, 14:05

Pokud nahlédnete do nabídek šperkařských firem a zlatnictví, zjistíte, že šperky, náhrdelníky, náramky, prsteny, to už zdaleka není jen záležitost žen. Pánské šperky tvoří dokonce samostatnou kategorii. Pojďme se podívat na nabídku pánských náramků.

Náramek pánský

Pánové se zdobí šperky stejně rádi jako dámy. Pánské šperky a ozdoby se ovšem od těch určených ženám přece jen liší. Pánské náramky jsou zpravidla masivnější, "mužnější", ne tolik třpytivé a zářivé. Muži netouží po náramku, který bude nápadný na první pohled. O to více ale ocení jeho originalitu a především propracovanost do nejposlednějšího detailu.

Masivnější pánské náramky

Muži si celkově pořizují masivnější šperky než ženy. Je to dáno možná i tím, že se pánové nemají potřebu ozdobit mnoha šperky takzvaně "od hlavy k patě". Dávají přednost spíše jednomu kousku. Od toho ale očekávají dostatečnou originalitu, propracovanost do posledního detailu, prostě dokonalost. Takový pánský náramek pak bude masivní. Pokud tedy pánové sáhnou po náramku řetízkovém, zpravidla bude platit, že čím větší budou jednotlivá očka, popřípadě články, tím lépe.

Pánské náramky a materiály

Pánové považují za dostatečně "mužné" především náramky nijak titěrné. Dalším faktorem, který ovlivňuje jejich výběr šperků, je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Jak už bylo zmíněno v úvodu, muži netouží tolik jako ženy po lesku a třpytu. Proto volí obvykle náramky z chirurgické oceli. Vedle toho, že tento kov je matnější, "mužnější", vyhovuje pánům i z mnoha dalších důvodů.

Pánský náramek z chirurgické oceli

Proč se tedy pánské náramky vyrábějí především z chirurgické oceli? Zmínili jsme, že pánské ozdoby a šperky jsou masivnější. Spotřeba materiálu je tak logicky vyšší. O to více pánové jistě ocení cenovou dostupnost chirurgické oceli. Zmíněna byla i touha mužů po náramcích a špercích originálních. Proces zpracování chirurgické oceli ve šperkařství zanechává na jejím povrchu neopakovatelnou "stopu". Právě detail pro muže určený - nic do očí bijícího, ale na druhý pohled o to zajímavějšího!

Zobrazení: 107556 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Stříbrný náramek pánský

  13. 8. 2012, 14:52 | Diskuze (0)

  Proč stříbro, ptáte se? Důvodů je mnoho! A proč stříbro v pro muže? Důvodů je ještě více! A proč stříbro v létě? Vždyť právě ten chladivý, studený, kovový lesk a třpyt vás alespoň pomyslně ochladí v těch rozpálených dovolenkových dnech!

 • Zlatý pánský náramek

  13. 8. 2012, 14:09 | Diskuze (0)

  I pánové se rádi ozdobí luxusním šperkem, například právě náramkem. Už fakt, že šperkařské firmy a zlatníci striktně oddělují kategorie ozdob a náramků určených ženám, mužům a dětem, však svědčí o tom, že pánské náramky mají jistá specifika.

 • Náramek pánský

  13. 8. 2012, 14:05 | Diskuze (0)

  Pokud nahlédnete do nabídek šperkařských firem a zlatnictví, zjistíte, že šperky, náhrdelníky, náramky, prsteny, to už zdaleka není jen záležitost žen. Pánské šperky tvoří dokonce samostatnou kategorii. Pojďme se podívat na nabídku pánských náramků.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme