Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Náramek s přívěsky

Náramek s přívěsky

22. 8. 2012, 14:24

Náramky se řadí mezi nejvýraznější a nejžádanější šperky. Zdobí se jimi lidstvo od nepaměti a po celé generace. Náramek s originálním motivem je vždy krásným dárkem a nezklame. Mnoho moderním mužů podlehlo kouzlu náramků.

Náramek s přívěsky

Náramek s přívěsky bude vždy velice elegantním doplňkem i té nejnáročnější ženy. Náramky jsou také vyhledávanou okrasou a ozdobou pro pro každou příležitost. Náramky se nosí ve všední dny, ale také k mnoha nejrůznějším příležitostem. Náramek s přívěsky velice elegantně podtrhne osobnost ženy a zvýrazní její osobitost v kombinaci se vkusem a elegancí.

Náramek s přívěsky z nejrůznějších materiálů

Velice elegantně bude vypadat zlatý náramek s nejrůznějšími přívěsky s originálními motivy. Milovníky stříbrných šperků potěší nádherné náramky s přívěsky ze stříbra zdobené krystaly. Spektrum těch nejkrásnějších přívěsků je velice pestré. Vhodně zvolený náramek s přívěsky bude vždy unikátním a elegantním dárkem k mnoha příležitostem.

Náramek s přívěsky ze stříbra

Jednoduchý a elegantní náramek ze stříbra se dá velice elegantně obohatit o nejrůznější přívěsky. Přívěsky ze stříbra vypadají vždy velice decentně a naprosto originálně. Nejrůznější motivy podtrhnou eleganci náramku. Eleganci ženy zvýrazní náramek s romantickými motivy. Náramek s přívěskem motivu andělíčka vyznačuje určitou symboliku. Přívěsek srdíčko nebo několik přívěsků srdíček dodá náramku punc originality a neopakovatelnosti. Milovníci zvířátek si mohou zvýraznit náramek třeba motivem slona nebo delfína. Přívěsek na náramek beruška okouzlí velice mladé slečny. Přívěsek vždy rozjasní a rozzáří každý náramek.

Moderní náramek s přívěsky z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli mají stále svoji oblibu a popularitu. Přívěsky z chirurgické oceli jsou malým skvostem, který dodá náramku na zajímavosti. Nejrůznější přívěsky z chirurgické oceli a nádhernými motivy vynesou náramek do těch největších výšin.

Náramek s přívěsky horké téma

Pozlacené přívěsky, přívěsky z bílého zlata vždy dodají náramkům eleganci v kombinaci s estetickým vkusem a cítěním. Náramek s přívěsky bude vždy osobitá elegance a projev decentnosti.

Zobrazení: 155516 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme