Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Náramek se zirkony

Náramek se zirkony

13. 8. 2012, 15:16

Uvažujete o tom, že byste si pořídili nový náramek? Ten nej nej nej nejkrásnější, který vám prostě každý pochválí. Ten nej nej nej, který vám bude každý závidět! Rozhodně zvolte náramek se zirkony! Právě ten splní veškerá vaše tajná přání!

Náramek se zirkony

Proč je právě náramek se zirkony tou pravou volbou pro vás? Zirkony se dokážou "tvářit" jako pravé diamanty. Ačkoli se jedná o mnohem cenově dostupnější materiál, dokonalé obroušení napodobí brilianty k nerozeznání od originálu. Nechte si tedy malé tajemství týkající se ceny vašeho náramku pro sebe a klidně se chlubte luxusem v tom pravém slova smyslu!

Zirkony a co dál?

Zirkony dokonale napodobí pravé diamanty. Náramek se zirkony se tak stane luxusem za hubičku. Pořiďte si náramek ze stříbra se spoustou zirkonů. Stříbro je dalším "fíglem" pro vás. Co se totiž týká volby kovů, momentálně jsou "in" materiály, které se třpytí a lesknou kovově chladně. Tedy stříbřitě. Oblíbenou variantou je tedy samozřejmě bílá odrůda zlata. Proč ji ale nenahradit mnohem levnějším stříbrem? Vždyť oko laika stříbro od bílého zlata opět nerozezná. V případě stříbrného náramku se zirkony tak bude opravdu záležet jen na vás, jestli se přiznáte k malé záměně nebo ne.

Zirkonové přívěsky

Přívěsky nemusí "končit" jen na krku. Zvolte pro ně netradiční a o to zajímavější a poutavější místečko na svém těle. Pořiďte si například náramek se zirkonovým přívěskem. Nabízí se nekonečně variant. Podívejte se do fotogalerií šperkařských firem. Tradiční symboly, srdíčka, křížky, kytičky. Nebo dáte přednost originalitě a neotřelosti? Věřte tomu, že zirkony se dají obrousit do jakékoli podoby. Kvalitní zlatník vám vyhoví i v případě, že si budete přát náramek se zirkony doslova na míru.

Co se hodí k zirkonům?

Pokud by vám snad zirkony byly málo, co se k nim hodí. Mysleme na to, že do horkých letních dnů prahneme po špercích "chladivých". Tedy opět studené odstíny. Bílé perly, skleněné krystaly a komponenty Swarovski, drahokamy čiré nebo bílé. Ochlaďte se. Věřte, že náramek se zirkony je tou pravou volbou na konec léta!

Zobrazení: 111109 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme