Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Náramek srdce

Náramek srdce

13. 8. 2012, 14:09

Srdce. Symbol vztahu, lásky, života. Jeden z nejzakořeněnějších symbolů snad ve všech kulturách. Stále se rádi zdobíme nejrůznějšími šperky a doplňky opravenými právě do tohoto tvaru. Náušnice, přívěsky na krk, drahokamy zasazené do prstenů. Proč ne například i náramky se srdíčkem?

Náramek srdce

Přestože stále více toužíme být neotřelí, originální, jedineční, jsou prostě věci, kterých se nevzdáváme. Například právě nejrůznější symboly pro nás stále hrají tak důležitou roli, že z módy nevycházejí. Symbol srdce mezi ně patří dozajista. Pokud ale například tradiční, klasický tvar, proč ho tentokrát tak trochu originálněji a neotřeleji neumístit? Například na zápěstí v podobě náramku?

Srdce na dlani... nebo spíše na zápěstí

Ano. Ozdobme tentokrát srdíčkem své zápěstí, pořiďme si náramek se srdíčky. Například klasický náramek v podobě řetízku bude naprosto úžasně ozvláštněn tím, že jednotlivá očka tentokrát nebudou mít tradiční kulatý popřípadě oválný tvar, ale bude se jednat právě o miniaturní srdíčka propojená do sebe. Ideální kombinace tradice a originality, nemyslíte? Efekt vynikne o to více, budou-li jednotlivá minisdrdíčka vyrobena například z různých variant, tedy barevných odrůd zlata, které se budou pravidelně střídat.

Aby srdce zářila

Náramek lze doplnit srdíčky z nejrůznějších materiálů. Ať už drahokamy nebo "obyčejné sklo". Obyčejné? Máte snad pocit, že pod označením komponenty či krystaly Swarovski se skrývá něco "obyčejného"? Právě naopak. A to přesto, že se opravdu jedná o zbroušené sklo. Pokud tedy necháte svůj náramek osadit skleněnými krystalky Swarovski obroušenými do tvaru srdíček, věřte, že opět získáte překrásný šperk, kombinující velmi vkusně tradici s moderní dobou. Podobně zirkony na vašem náramku zazáří k nerozeznání od pravých diamantů.

Přívěsek na náramek

Srdce nemusí být do náramku přímo zasazeno. Může být samozřejmě připevněno i v podobě přívěsku. Do tvaru srdce obroušený rubín, český granát, smaragd nebo třeba jantar pověšená na zápěstí doplňte náušnicemi ve stejném designu s uvidíte, že budete středem pozornosti na jakékoli společenské události. Staňte se hvězdou večera se srdcem na dlani i zápěstí!

Zobrazení: 117376 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme