Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Náramky akce

Náramky akce

Náramky akce

23. 8. 2012, 10:12

Léto je čas, kdy odhalujeme veškeré možné čísti těla. Krk, šíje, zápěstí, kotníky. Nic nevězí pod spoustou oblečení. Ozdobte se tedy nejrůznějšími šperky. Přilákejte pohledy okolí ke svůdným partiím svého těla. Kupte si například nový náramek v akci.

Náramky akce
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náramky akce

Šperkařské firmy prodávají právě v létě náramky, náušnice, řetízky, prsteny a podobně v nejrůznějších akcích. Využívají sezóny, kdy jsou šperky vidět. Všichni toužíme, aby naše ozdoby přilákaly pohledy okolí. Využijte tedy akcí. Ozdobte své odhalené zápěstí novým náramkem! Akce se týkají především náramků ze stříbra, bílého zlata a chirurgické oceli.

Akce na chladivé náramky

Akce se týkají především náramků ze stříbra, bílého zlata a chirurgické oceli. Ptáte se proč právě tyto materiály? Spojuje je jejich chladivě kovový lesk a třpyt. A právě ten v horkých letních dnech prostě frčí. Stříbrné náramky v akcích koupíte doslova za hubičku. Podobně je to v případě náramků ocelových. Chirurgická ocel je materiál cenově dostupný každému. A když k tomu přičtete akční slevu, je na světě nádherný šperk doslova za pár korun!

Náramky na nohu

Obdarujte tedy své blízké stříbrnými či ocelovými řetízky na zápěstí. Nebo dokonce na kotník. Náramky na nohu jsou na léto jako stvořené. Netradiční umístění jistě přiláká pozornost, o kterou stojíte. Štíhlý ženský kotník ozdobený stříbrným náramkem bude svůdný. Využijte akcí a doplňte ho například přívěškem. Úspěch je zaručen. Navíc náramek na noze s přívěškem vám nebude nijak překážet při dovolenkových aktivitách.

Pevné náramky

Akční nabídky šperkařů se týkají i pevných náramků. Právě v době dovolených si totiž můžeme dovolit umístit na naše zápěstí i masivnější pevné náramky. Nebude nám totiž vadit, že přece jen trochu omezí pohyb ruky. Vždyť máme dovolenou! Nemusíme tolik pracovat! A navíc svetry i mikiny zůstávají ve skříni. Pevné náramky tak nádherně vyniknou. Každý nám je pochválí. Jen pozor na materiál. Volte kvalitní kovy. Využijte například akcí týkajících se náramků z bílé odrůdy zlata. Luxus koupíte za velmi přijatelnou cenu.

Zobrazení: 157576 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Šperky akce

  23. 8. 2012, 10:12 | Diskuze (0)

  Sezónní výprodeje, slevy, akce. Týkají se všeho! Léto zdaleka ještě nekončí, nebojte. Období akčních slev už ale začalo! O to lépe pro vás. Využijte toho a pořiďte si například nádherné luxusní šperky v akcích.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme