Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Náramky pro muže

13. 8. 2012, 14:11

Vybíráte šperk pro pána, muže, chlapa? Sáhněte po náramku! Právě náramky jsou tou ideální ozdobou pro příslušníky "silnějšího pohlaví". Náramky pro muže dokážou být dostatečně originální, masivní a "mužné". Právě tyto vlastnosti od svých šperků muži požadují.

Náramky pro muže

Příslušníci "silnějšího pohlaví" tedy touží po špercích a náramcích "mužných". Jak tohoto efektu docílit? Náramek by neměl být příliš titěrný. Na "mužném" mužském zápěstí by mohl vypadat až směšně. Pánové také nijak zvlášť netouží po náramcích blyštících a třpytících se do dálky. Na to nalákáte spíše dámy. Muži nechtějí být středem pozornosti "jen" na základě krásného a nápadného náramku. O to více ale ocení jeho originalitu.

Originální, masivní, "mužné" náramky pro muže

Ujasnili jsme si tedy, jaké vlastnosti by šperky určené "silnějšímu pohlaví" měly mít. Jaký náramek tedy vybrat. Začněme možná u materiálu. Zlato, stříbro, platina, ocel? Jistě. Jedině ocel! Že by to snad souviselo s dobou mečů a šavlí a dalších "mužných" ocelových zbraní? Možná... Ať už můžeme hledat historickou souvislost nebo ne, jasné je, že chirurgická ocel v sektoru šperků určených pánům vítězí na plné čáře. Chirurgická ocel s totiž netřpytí tak pronikavě jako například zlato a stříbro. Náramek pro muže je tak přiměřeně "matně" lesklý.

Masivní a originální

Náramek pro muže by měl být také dostatečně masivní. Příliš titěrné doplňky celkově působí na "mužných" tělech mnohdy až směšně. Pokud tedy bude mít náramek podobu řetízku, rozhodně se nebojte rozměrnějších oček či článků. Tady upozorněme na další přednost chirurgické oceli, coby materiálu využívaného pro výrobu pánských šperků. Je totiž cenově dobře dostupná. Masivní náramky pro muže spotřebují mnoho materiálu. Oceníme tedy jistě jeho cenovou výhodnost. .

A jak na originalitu pro muže?

I pánové si přejí náramky a šperky originální. Originalita u nich ale spočívá trochu v něčem jiném než v případě žen. Náramek nemusí být obzvlášť nápadný. Pánové ocení spíše "originalitu na druhý pohled". Tady důraz na detail. Velmi vhodné je tak ozvláštnit náramek pro muže například drahým kamenem, který do něj bude vkusně vetknut.

Zobrazení: 30079 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme