Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Pevný náramek

Pevný náramek

13. 8. 2012, 15:15

Toužíte po skutečně luxusním náramku? Pořiďte si rozhodně pevný náramek! Vyměňte řetízek obtočený kolem zápěstí za skutečný skvost. I náramek umí být doslova středem pozornosti. Obzvláště pak náramek pevný. Věřte a rozhodně vyzkoušejte!

Pevný náramek

Proč je pevný náramek tou pravou ozdobou právě v současném období? Je totiž čas dovolených, prázdnin a volných dnů. Pravda totiž je, že takový pevný náramek tak trochu brání v pohybu ruky. Ale vždyť právě o dovolené si to můžeme dovolit! A pokud už máte dovolenou za sebou, ozdobte se pevným náramkem "alespoň" na nějakou tu společenskou událost, kde se budete jen bavit!

Stříbrný pevný náramek

Pokud vybíráte pevný náramek, doporučujeme stříbrný. A to hned z několika důvodů. Ptáte se proč ne zlato? Stříbro je zaprvé "in" a za druhé mnohem odolnější. Za třetí, a to jistě všichni tušíte, i levnější. Prostě takové 3v1. Pro pevný náramek naprosto ideální. Takový šperk neudělá díru do vaší peněženky, navíc vydrží a bude dokonale moderní. Pevný náramek by měl dokázat udržet si tvar. Nechcete přece, aby i menší tlak způsoboval jeho deformace. Stříbro je dostatečně pevné. A pokud byste se přece jen nedokázali vzdát toho zlatého lesku, nechte si jednoduše pevný stříbrný náramek pozlatit.

Pevný náramek kamkoli

Naznačili jsme, že pevný náramek je ideální na dovolenou ale i na společenskou událost té nejvyšší úrovně. Zkombinujte například pevný náramek s obručí kolem krku ve stejném designu. Právě sady šperků stejného provedení hýbou módou. Jednoduše dáte najevo, že máta vkus, že umíte kombinovat. Navíc jednotlivé kousky o to více vyniknou. Pokud pevný náramek i obruč kolem krku doplníte přívěskem, věřte, že se stanete hvězdou večera.

Pevný náramek s drahokamem

Pevný náramek si můžete dovolit nechat osadit i rozměrnějším drahokamem, perlou, zirkonem či skleněným krystalem Swarovski. "Unese" ho. Na rozdíl od řetízkových náramků nebude takový šperk nijak překážet, motat se při běžných činnostech. Pevný náramek tedy užijete ve všední den a na oslavu, svatbu či jinou příležitost!

Zobrazení: 115313 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme