Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Stříbrný náramek na nohu

Stříbrný náramek na nohu

13. 8. 2012, 14:11

Přemýšleli jste o tom, jak vzniklo slovo "náramek". Má souvislost s ramenem. Ale náramky se přece nosí spíše na zápěstí... A nejen tam. Co takhle pořídit si na léto náramek na nohu. Ozdobte své obnažené štíhlé kotníčky stříbrnými náramky!

Stříbrný náramek na nohu

Léto je naprosto ideálním obdobím pro to, abyste se zdobili náramky na nohu. Nožky nejsou uvězněny v uzavřených zimních botách, vaše štíhlé kotníčky si zaslouží trochu pozornosti. A tu právě přilákají krásné stříbrné náramky. Stříbro, coby materiál ve šperkařství, je letos v létě naprostou jedničkou. Jeho chladný kovový lesk je v rozpálených dnech úžasný.

Chladivý náramek na nohu do horkých letních dní

Právě materiály, které se lesknou a třpytí kovově chladně, se do rozpáleného léta ideálně hodí. Pokud tedy uvažujete například právě o náramku na nohu, rozhodně sáhněte po tom ze stříbra. Podobnou, a pravda o něco levnější obměnou, pak může být i náramek zhotovený z chirurgické oceli. K "chladivým" kovům se ideálně hodí například zirkony, perly, průhledné krystaly ze skla a podobně. To pro případ, že by vám stříbro "nestačilo" a toužili jste svůj náramek na nohu něčím obohatit a ozvláštnit.

Masivnější náramek na nohu

Náramek na nohu může být o něco masivnější než ten určený na vaše zápěstí. Nebude vám nijak překážet a také přiláká více pozornosti okolí. Pokud se tedy rozhodněte například pro náramek na nohu v podobě řetízku, klidně si dopřejte masivnější očka, popřípadě články. Velmi nápaditě působí například i sada složená z náramku na ruku a na nohu. Stejné designové provedení, ten na ruku ale bude o něco jemnější než náramek na nohu. Sada prozradí, že máte vkus, umíte se "sladit" do posledního detailu.

Stříbrný náramek na nohu vydrží

Kromě toho, že stříbro je velmi moderní a není tak drahé, mají stříbrné náramky na nohu ještě další přednost. Stříbro je totiž kov velmi odolný. Náramek tak není nutné odkládat před koupáním, dokonce ani ve slané mořské vodě. Zbytečně byste riskovali jeho ztrátu. Stříbrný náramek na nohu je tedy jasně šperkem, bez kterého byste neměli odjet na vysněnou letní dovolenou!

Zobrazení: 126771 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme