Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Stříbrný náramek pánský

Stříbrný náramek pánský

13. 8. 2012, 14:52

Proč stříbro, ptáte se? Důvodů je mnoho! A proč stříbro v pro muže? Důvodů je ještě více! A proč stříbro v létě? Vždyť právě ten chladivý, studený, kovový lesk a třpyt vás alespoň pomyslně ochladí v těch rozpálených dovolenkových dnech!

Stříbrný náramek pánský

Pokud si pánové pořizují náramky a šperky celkově, věřte, že většinou sáhnou po kovech "mužných". Tedy zpravidla právě po stříbře, popřípadě chirurgické oceli. Na rozdíl od žen totiž neprahnou po ozdobách a náramcích, které by svítily a zářily do dálky. To přenechávají "slabšímu" pohlaví. Pánové prostě chtějí "mužnou sílu". Že by snad kovový lesk stříbrných náramků souvisel s podobou ocelových zbraní a drátěných košilí?

Stříbrný náramek pánský

Pánské náramky jsou zpravidla ze stříbra. Šperkaři už dávno prokoukli fakt, že muži upřednostňují chladně ocelovou podobu svých ozdob. Dalším faktorem, který rozhoduje o volbě náramku u pánů, je jeho velikost. V první řadě tedy samozřejmě délka. Je logické, že "mužné" zápěstí je daleko objemnější než to ženské. Na co ale pánové kladou ještě daleko větší důraz je masivnost jejich šperků. Vždyť titěrný stříbrný náramek by na jejich svalnaté paži působil jedině směšně.

Stříbrný náramek pánský - řetízek?

Nejčastější podobou pánských stříbrných náramků jsou řetízky. Uvědomme si totiž, že pánové neustále pracují, potřebují tedy mít takové šperky, které jim v tom nebudou bránit a překážet. Právě řetízky obtočené kolem zápěstí mohou být dostatečně "mužné" a masivní a zároveň poddajné. Navíc "umí" být tak akorát neotřelé a originální. Pánové netouží po tom, zdobit se šperky za každou cenu neotřelými. To opět přenechávají "slabšímu" pohlaví. Přiměřenou míru originality jim poskytují právě řetízkové stříbrné náramky. Pánům prostě postačí očka v jiném tvaru než je to klasické kolečko. Obdélníček, ovál nebo snad "plné" články řetízkového pánského náramku? Ideální!

Stříbro nebo ocel

Pánové milují chladivě lesklé náramky. Vedle stříbra je tedy rozhodně nepopudíte dárkem v podobě masivního náramku z chirurgické oceli. Že by zde snad zase byla nenápadná souvislost s ocelovými zbraněmi a drátěnými košilemi?

Zobrazení: 123044 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme