Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Stříbrný náramek se zirkony

Stříbrný náramek se zirkony

13. 8. 2012, 14:02

Chtěli byste se ozdobit nádherným náramkem? Výborně! Ale jaký vybrat, aby byl ten nej nej nej? Tedy Nejkrásnější, nejmodernější, nejoriginálnější? Jaké náramky prostě letí? Stříbrný náramek se zirkony je top. Nabídky šperkařů budiž důkazem!

Stříbrný náramek se zirkony

Jaké náramky letí? Stříbrný náramek se zirkony je top. Nabídky šperkařů budiž důkazem!Podívejte se do fotogalerií na webových stránkách šperkařských firem a dáte nám za pravdu. A nejen to. Téměř garantujeme, že se nejen podíváte, ale prostě si budete muset stříbrný náramek se zirkony okamžitě objednat. Bez takové nádhery se prostě už nebudete chtít obejít!

Proč stříbro? A proč zirkony?

Stříbrné náramky se zirkony letí, jsou absolutním topem ve šperkařství. Ale proč? Důvodů je mnoho. Především stříbro, coby materiál vyznačující se chladivým, kovově studeným leskem, se perfektně hodí do rozpálených letních dnů. A s čím jiným stříbro kombinovat než právě se zirkony. Vždyť právě ony se umí zatřpytit podobně "mrazivě".

Luxus a nádhera za babku

Kombinace stříbra a zirkonů má i další nezvratné přednosti a výhody, vedle toho, že se tedy jedná o módní hit sezóny. Jak stříbro, tak zirkony, jsou totiž materiály cenově velmi dobře dostupné. Takový stříbrný náramek osazený zirkony tak udělá spoustu parády, ale rozhodně ne díru do vaší kapsy či peněženky. A to ocení doslova každý, ne? Navíc stříbro v podstatě nerozezná oko laika od mnohem dražšího bílého zlata. A podobně je to se zirkony ve srovnání s brilianty. Na pohled stejný luxus, rozdíl v ceně obrovský.

Stříbrný náramek se zirkony a co dál?

Stříbrný náramek se zirkony je nádherný, moderní. Pokud by vám to ale bylo málo, a toužili jste svůj šperk oživit a ozvláštnit ještě dalšími komponenty, věřte, že ke stříbru a zirkonům se hodí například i bílé perly nebo chladivé skleněné krystaly Swarovski. Jen pozor, ať to nepřeženete. Léto sice fandí šperkům nápadným, originálním a klidně i o něco masivnějším. Nezapomeňte ale na starou pravdu, že méně je někdy více. Raději například doplňte stříbrný náramek osazený zirkony náušnicemi či náhrdelníkem ve stejném designu.

Zobrazení: 134238 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme