Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky akce
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Zlatý pánský náramek

Zlatý pánský náramek

13. 8. 2012, 14:09

I pánové se rádi ozdobí luxusním šperkem, například právě náramkem. Už fakt, že šperkařské firmy a zlatníci striktně oddělují kategorie ozdob a náramků určených ženám, mužům a dětem, však svědčí o tom, že pánské náramky mají jistá specifika.

Zlatý pánský náramek

Už fakt, že šperkařské firmy a zlatníci striktně oddělují kategorie ozdob a náramků určených ženám, mužům a dětem, však svědčí o tom, že pánské náramky mají jistá specifika.Muži si prostě od šperků celkově slibují tak trochu něco jiného než dámy. Především pánové neprahnou, alespoň většinou, po tom, být "ošperkováni" od hlavy k patě. O to více dokonalý by ale měl náramek pro muže být!

Dokonalý pánský náramek

Pánové se většinou "spokojí" s jedním kouskem, co se počtu šperků týká. O to větší "dokonalost" od něj ale očekávají. Pánský náramek by tak měl být v každém detailu maximálně propracovaný. Například pánské náramky v podobě řetízků často upouštějí od klasického kulatého tvaru oček. Nejrůznější čtverečky, oválky nebo dokonce kuličky si pánové velmi oblíbili. Výjimkou nejsou ani pánské náramky složené z článků "plných". Jsou o něco masivnější, což pánům také velmi lichotí. Důraz na detail nezřídka spočívá i v kombinaci více kovů naráz. Například nejrůznější odrůdy zlata.

Tradiční pánský zlatý náramek

Už bylo předesláno, že pánové si nezakládají tolik jako dámy na tom, aby byl jejich náramek za každou cenu nápadný, blyštivý, výrazný. Muži jsou věrni tradici. Pokud tedy sáhnou po náramku ze zlata, věřte, že se bude zpravidla jednat o tradiční, klasické zlato žluté barvy. Zatímco ženy si oblíbili spíše jemnější, bílou odrůdu zlata. Zlaté pánské náramky jsou proto doplňovány drahými kameny a delšími komponenty spíše teplých odstínů. Ideální je černá, červená a žlutá barva. Český granát, rubín a podobně jsou ideální.

Masivnější, delší

Co k pánským náramkům dodat? Samozřejmě by měly být nejen delší ale i masivnější než ty určené na útlá zápěstí dam. Titěrné šperky působí v kombinaci s "mužnými" proporcemi zbytečně směšně. Zlatý pánský náramek tak tedy bude sice o něco dražší, ale zase na druhou stranu... pánové nepotřebují být "ošperkováni" od hlavy k patě. Tak investujme do toho jednoho dokonalého zlatého pánského náramku!

Zobrazení: 120323 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme