Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka červených náušnic
1  2  

Červené náušnice

Červené náušnice

21. 6. 2012, 11:41

Barvy hrají v módě od nepaměti asi tu nejvýznamnější roli. Pokud se ptáme, co je momentálně trendy, in, co letí, máme na mysli v drtivé většině případů právě barvu či barvy, které jsou aktuálně v módě. A která je tedy in? Červená!

Naše nabídka červených náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Červené náušnice

Barva je tedy v módě určujícím faktorem číslo jedna zcela beze sporu. Pokud chceme být in a dát najevo, že skutečně máme vkus a smysl pro krásu, je třeba nejen obléknout se do odstínu, který trendy diktují, ale měly bychom sladit i další doplňky a šperky. Na otázku, která barva letí, jsme si odpověděli, že červená. Je tedy na čase pořídit si také červené náušnice!

Červená klasika

Pokud se řekne červené náušnice, představíte si asi nejdříve zlaté terčíky na šroubek a do nich vetknuté české granáty. Ano. Jedná se o skutečně nestárnoucí klasiku ve světě šperkařství. Zlaté náušnice s nádherně rudými českými granáty by neměly chybět v nabídce žádného renomovaného šperkařství. Červené drahé kameny perfektně doplní klasický žlutý odstín zlata. Rozdělení barev na takzvaně teplé a studené odstíny je asi známé každému z vás. Kombinace červené a žluté dá dohromady skutečně nádherné, hřejivé náušnice.

Klasika pro každého

Pod pojmem nestárnoucí klasika si představíte něco, co již dlouhou dobu funguje, plní svůj účel. a proto je to stále oblíbené. To vše platí o zlatých náušnicích s českými granáty. Zdobily se jimi už naše praprababičky. A ke klasice se vracíme my i naše malé slečny doma. Červená je prostě pro nás děvčata barva číslo jedna. To se asi nezmění nikdy. I malá holčička na pouti vyloví z košíčku s náušničkami z kočičího zlata nejraději ty červené.

Nejen náušnice

Vedle toho, že bychom měli sladit barvu svých šperků s oblečením, měly by i jednotlivé šperky jít dohromady. Náušnice ozdobené červenými českými granáty jsou právě z toho důvodu velmi často součástí celé sady ozdob osazených tímto drahým kamenem. Pokud by vám tato varianta připadala příliš drahá, zvolte klidně sadu šperků, kde je český granát nahrazen červenými skleněnými krystaly. I tak budete in a nádherná.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 142384 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski