Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náušnic kruhů
1  2  

Dětské náušnice

Dětské náušnice kroužky

21. 6. 2012, 9:57

Dnes má každá malá slečna propíchnuté uši, sotva jí je pár týdnů a náušničky mívají rodiče vybrané, ještě než se narodí. Ale dítě roste, náušnice se ošoupávají a přijde čas na nákup nových.

Naše nabídka náušnic kruhů
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Dětské naušnice kroužky

Jak se zavděčit dítěti? Těžká otázka a to nejen při nákupu náušnic. Co rok to nová móda, dítěti se rychle mění vkus a hlavně a samozřejmě - náušnice, které nadchnou čtyřletou, desítiletou určitě nepotěší. A otázka je také jaké náušnice vybrat, aby se malé slečně líbily co nejdéle. Tedy, asi ne náušnice se zvířátky, ale spíše kroužkové.

Nejsou kruhy jako kruhy

Kruhových náušnic není třeba se děsit. Mnoho lidí (včetně autora těchto řádků) si pod tímto názvem vybaví obří kruhy, které nosí spíše slečny ve věku -náct a více a které by na dítěti působily nevkusně. Ale i kroužkových náušnic je spousta různých variant a velikostí - od drobných, vkusných, až po ty zmiňované. Plus takové kroužkové náušnice nemusí nutně být jenom holý kruh, nabízí se spousta možných druhů výzdob. Kamínky, ať drahé, či štrasové, kruhy v kruzích, různé drobné ozdobičky, které visí z těla šperku, doslova na co si vzpomenete. Na internetu máte výběr opravdu široký - od těch, které si někdo za pár minut stočí z drátků po kvalitní výrobky profesionálních zlatníků z ušlechtilých kovů a s drahými kamínky.

Proč zrovna kroužkové náušnice?

Malé slečny bývají velké parádnice. Jednoduché náušničky-pecky jim brzo nestačí, za chvíli se jim začnou zdát příliš obyčejné. Náušnice ve tvaru různých příšerek a postaviček zase rychle vycházejí z módy a navíc bývají vyráběné doslova na koleně v čínských rychlovýrobnách. No a ty velké kruhové - o těch jsme tu již psali, že? Zato vkusné náušnice ve tvaru kroužků jim připomenou to, co nosí "velké slečny", které malé dívky obdivují a mají za svůj vzor. S nimi se jim takto mohou snadno přiblížit - a věřte, že pokud je neztratí, vydrží jim takové náušnice hodně dlouho.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 110887 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dětské náušnice kroužky

  5. 12. 2012, 10:07 | Diskuze (0)

  Dětské náušnice kroužky nepodléhají moderním trendům. Jsou stálou klasikou s výrazem jednoduchosti a elegance od dětských let až po dospělost. Stále moderní a populární kroužky jsou nadčasovou záležitostí. Jemnost, elegance a sportovní styl to jsou dětské náušnice kroužky.

 • Dětské náušnice zlaté

  3. 12. 2012, 14:41 | Diskuze (0)

  Snad všechny malé slečny touží mít stejné příslušenství jako jejich maminky od toho kosmetického, jako jsou deodoranty, parfémy sprchové gely a jiné, až po šperky, zejména náušnice. Na trhu najdeme nepřeberné množství zlatých a stříbrných náušnic, ba i náušnic z chirurgické oceli a náušnic pozlacených, s kamínkem či perlou i hladkých bez kamínků. Nabídka je tedy více než pestrá, otázkou zůstává jediné: Jak koupit a neprohloupit ?

 • Dětské zlaté náušnice

  27. 11. 2012, 15:15 | Diskuze (0)

  Svět šperků vyniká a uchvacuje stále svou jedinečnou a úžasnou krásou. Zlaté a stříbrné šperky jsou nekorunovanými vládci nad všemi šperky. Dětské zlaté náušnice velice jemně a elegantně zdobí každé ouško malé princezničky a princezny.

 • Dětské náušnice se zirkony

  21. 6. 2012, 11:07 | Diskuze (0)

  Náušnice zdaleka nejdou jen doménou žen, dívek, slečen. I nabídky šperkařů na internetu jsou toho naprosto jasným důkazem. Vedle speciálních sekcí, ve kterých nabízejí například náušnice svatební, visací, klipsové a podobně, už není ničím zvláštní odkaz na náušnice pánské a také dětské.

 • Dětské náušnice chirurgická ocel

  21. 6. 2012, 10:05 | Diskuze (0)

  I když šperky nejsou jen výsadou žen, stále platí, že ženy jich nosívají více než muži. Začínají je nosit již v útlém věku, většina holčiček dostane první náušnice v době, kdy je jim jen několik týdnů.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski