Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka dívčích náušnic
1  2  

Dětské náušnice

Dívčí náušnice

21. 6. 2012, 9:56

Dívčí náušnice nemusí být jenom lacinými kroužky s pouťovými kamínky, jaké vídáme přikládané k různým pofidérním časopisům. I náušnice pro mladé slečny a dámy mohou být mistrovským kouskem.

Naše nabídka dívčích náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice dívčí

Jen málo žen a dívek dnes nenosí náušnice a většina z nich je nosí už od útlého věku. A právě vybrat náušnice pro ty mladší věkové kategorie bývá občas velmi náročné. Pro každou věkovou skupinu se hodí náušnice jiného tvaru, z jiného materiálu a to z mnoha různých důvodů. Jak se tedy zorientovat a jak vybírat? Každá rada přijde vhod. Pokud chcete nakoupit dívčí náušnice, vyberte si z naší nabídky nad tímto textem.

Náušnice pro mladé slečny i dámy

Co si vybavíte, když se řekne dívčí náušnice? Někomu asi cetky napůl z plastu, napůl z toho nejalergennějšího kovu, vykládané lacinými plastovými kamínky - přesně takové, jaké bývají častou přílohou u různých dívčích magazínů. Některé dámy si zase nostalgicky zavzpomínají na náušnice, jaké nosívaly ony sami, když jim bylo -náct, ať už se jednalo o pecky, nebo visací s perličkami. A někdo se možná ztratí v dnesšní záplavě všech možných extravagntních vzorů. Pravda - dnes je vskutku z čeho vybírat, ale nemusíte si připadat v možnostech výběru ztracení.

Jak vybrat náušnice

Možná je to nošení dříví do lesa, ale určitě podle věku a osobního vkusu, dané dívky či slečny. Jelikož označení "dívčí" je dosti široké, jistě uvidíte pod takovýmto názvem prodávat náušnice dejme tomu ve tvaru berušek a na druhou stranu obrovských kruhů. Jistě věřím, že se najdou slečny desetileté, které si s obřími kruhovými náušnicemi budou připadat dospěle a naopak osmnáctileté, které budou hrdě nosit náušnice ve tvaru plyšového medvídka. Určitě tomu není tak vždy a u všech a zvláště v prvním případě to může působit nevhodně. Důležité je také myslet na materiál, zvláště pro ty nejmladší dívky se hodí náušnice z antialergenních kovů, ideálně z těch ušlechtilých. Nejlépe určitě uděláte, když si necháte poradit od samotné dívky, kterou chcete obdarovat.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 106394 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice – nejstarší ozdoba

  7. 3. 2013, 16:14 | Diskuze (0)

  Jedněmi z nejstarších ozdobných předmětů, jaké lidstvo zná, jsou vedle náramků, přívěsků a náhrdelníků také náušnice. Ozdoby nošené v uchu prošly během tisíciletí značným vývojem, který z nich učinily jeden z nejvyhledávanějších druhů šperků

 • Zelené náušnice

  22. 1. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

  Kde by mohly vzít zelené náušnice svou barvu. No, z kovu, pokrytého měděnkou raději ne, takové nekupujte. Mnohem lepší volbou jsou náušnice vykládané zelenými, vkusnými kamínky.

 • Náušnice hvězdy

  11. 1. 2013, 11:37 | Diskuze (0)

  Snad každá žena či dívka touží být krásná a elegantní když ne jako princezna z pohádky, tak alespoň jako filmová hvězda. Právě k podtržení krásy, ušlechtilosti a zjemnění dámského obličeje patří neodmyslitelně náušnice, ať se již jedná o klasické stříbrné kroužky, visací náušnice anebo náušnice luxusní. Jak si ale vybrat tvar náušnic tak, aby nám slušel ? Podívejme se, co říkají odborné články specialistů.

 • Náušnice visací

  10. 1. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Co je malé, to je i milé, říká se. Jistě je to pravda, ale někdy prostě platí, že co je větší, to je lepší. Větší, delší, nápadnější. Co se náušnic týká, moderní jsou nyní právě ty velké, dlouhé, visací a nápadné. Upozorněte na sebe.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski