Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka fialových náušnic

Dětské náušnice

Fialové náušnice

21. 6. 2012, 11:32

Barvy od nepaměti nesou nejrůznější symbolické významy a poselství. Červená láska, zelená závist, žlutá nenávist. A fialová? Že nevíte? Co naznačují fialové náušnice v uších? Rozhodně fakt, že jejich nositelka si je vědoma aktuálních módních trendů.

Naše nabídka fialových náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Fialové náušnice

Skutečně, fialová je právě tou barvou, která je momentálně velmi moderní. Fialová ladí se spoustou dalších barevných odstínů. Díky tomu je velmi oblíbená nejen v oděvním odvětví, ale například i ve šperkařství. Fialové náušnice, prsteny, náhrdelníky v poslední době doslova zaplavily fotogalerie a výkladní skříně šperkařských obchodů. Je na čase vybrat si nějaké z nich!

Umí příroda fialovou?

jednotlivé barvy jsme zvyklí dělit podle nejrůznějších kritérií. Například na teplé a studené odstíny. Nebo asi tušíte, které barvy jsou takzvaně základní, a které vznikají jejich mísením. Barvy můžeme také rozlišit na "přírodní" a "chemické, umělé". A umí matička příroda fialovou? Nalezneme fialovou v přírodě? Ano. Fialky! Vždyť se podle toho i jmenují. A co se šperkařství týká? No jistě. Nerost zvaný ametyst je nádherně fialový. Ametyst je velmi často součástí náušnic, přívěšků a dalších šperků. 3perky doplněné fialovým ametystem jsou velmi oblíbené jednak proto, že takové náušnice jsou opravdu překrásné, a jednak i z důvodu cenové dostupnosti ametystu.

Fialové krystaly

Náušnice ve fialové barvě jsou také velmi často vyrobeny jednoduše ze skleněných krystalů a korálků. Od temně fialové až po téměř průsvitné jen s lehkým nádechem do fialova. Od krystalů maličkých zasazených do drahých kovů, až po extravagantní visací korálkové fialové náušnice. Chcete být decentní nebo nápadná? Jak je libo. Hlavně buďte fialová. Nabídka bižuterie je nekonečná. Přesvědčte se o tom na webových stránkách šperkařských firem a obchodů.

Fialová od hlavy k patě

Velmi dobré je zkombinovat fialové náušnice i s ostatními módními doplňky a šperky. Proto si ulehčete tento úkol a pořiďte si klidně celý komplet šperků. Náušnice, přívěšek, prsten - na ruku a klidně i nožku. Cenová dostupnost ametystu i fialové bižuterie vám to jistě dovolí. Buďte fialová od hlavy k patě.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 128359 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski