Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Granátové náušnice

Granátové náušnice

20. 6. 2012, 15:20

Už od dávných dob se lidé zdobili. Jednou z takových ozdob byly i maličkosti do uší, různé mušličky, kamínky a pozdě různé náušnice. Ženská populace miluje ozdoby do uší, například i granátové náušnice.

Naše nabídka granátových náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Granátové náušnice

Kvalitní zpracování, kterým se mohou pyšnit stříbrné granátové náušnice, potěší srdce každé ženy. Jejich materiál je ošetřen silnou vrstvou rhodia, takže životnost těchto náušnic je opravdu velmi dlouhá. Prvotřídní kvalitní stříbro podtrhuje lesk českých granátů. Samotné zapínání granátových náušnic je řešeno klenotnickou klipsou, tak zvanou omegou. Naši nabídku granátových náušnic naleznete nad tímto textem.

Komponenty z kterých jsou vyrobeny granátové náušnice, mají tu nejvyšší kvalitu

Hlavní komponentou potřebnou pro tento typ náušnic je český garnát. Využívá se i při výrobě prstenů, náramků, broží, přívěsků, náhrdelníků a dokonce zdobí i některé dámské hodinky. Český granát je vínově červený kámen, působící velmi smyslně na jím ozdobených špercích. Svým vzhledem dokáže okouzlit nejen majitelku šperku, ale i další lidi v jeho okolí. K pravým českým granátům, použitých i na granátových náušnicích je dodáván certifikát pravosti. Tento polodrahokam zaujímá přední místo mezi cennými kameny, které se nachází v České republice.

Granátové náušnice jsou prodávány za velmi přijatelnou cenu

Granátové náušnice vyrobené z kvalitního jakostního stříbra, ošetřené silnou vrstvou rhodia a ozdobené pravými českými granáty se dají pořídit za opravdu přijatelnou cenu. Malé pecičky, uzavíratelné puzetkou, jemného tvaru osazené drobnými českými granáty pořídíte již kolem 500,- Kč, a za opravdu elegantní stříbrné granátové náušnice neutratíte více než dva tisíce korun.

Granátová náušnice z kamenného obchodu, nebo z internetového e - shopu

Toto dilema si musíte vyřešit sama. Je pravdou, že kamenný obchod má výhodu, můžete si v klidu vybírat mezi různými typy náušnic, ale také se může stát, že koupíte i něco navíc. Co jste původně nechtěla. Granátové náušnice pořízené pomocí internetu vás tedy přijdou levněji.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 80179 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Čistý domov na prvním místě

  18. 3. 2016, 9:58 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.

 • Sexy plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:46 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte na některý z plesů nadcházející sezóny 2013, jistě si přejete stát se hvězdou večera a protančené noci. Toužíte proměnit se v pohádkovou Popelku nebo možná sexy dračici. Proč ne, stačí vybrat ty správné plesové šaty.

 • Bílé plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Bílé plesové šaty, ať dlouhé nebo krátké, se vždy nádherně odrážejí od tmavých obleků tanečních partnerů. Bílá barva navíc působí něžně. Jde o klasické provedení společenských šatů, které léty neztratilo na oblíbenosti.

 • Plesové šaty růžové

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Plesové šaty bývaly v dobách našich praprababiček a prababiček výsadou dam z lepší společnosti. V současnosti naopak najdeme na trhu širokou škálu dámských, dívčích i dětských plesových šatů v krátkém i dlouhém provedení. Otázkou však zůstává, jaké plesové šaty a líčení k nim si vybrat, abyste se cítila jako princezna.

 • Fialové plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Chystáte se na ples? Chcete si ho užít v těch nejnádhernějších šatech? Ale jaký střih, materiál a barvu zvolit? Tak aby vše sedlo vaší postavě, barvě vlasů, věku. Není to jednoduchá otázka, ale rozhodně před vámi stojí velmi příjemné rozhodování.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski