Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Náušnice

Náušnice

22. 5. 2012, 11:21

Ačkoli se to nemusí na první pohled zdát, právě náušnice jsou tím nejpodstatnějším šperkem, který vás zdobí. Prví dojem je ten nejdůležitější. A právě náušnice se nacházejí nejblíže očím, tedy části těla, které druhé osobě věnujeme největší pozornost už při prvním setkání.

Náušnice

Náušnice hrají velmi důležitou roli. Měly by nás skutečně zdobit. Pokud se vám nepodaří sladit náramek, prstýnek nebo přívěšek, nebude to takový prohřešek, jako v případě náušnic. Proto si na jejich výběru dejte skutečně záležet. Slaďte je nejlépe s barvou svých očí. Dotáhněte díky správnému typu náušnic svůj účes k dokonalosti. Zapůsobte na prví pohled vyrovnaným dojmem.

Náušnice vám seženou zaměstnání

Internet je dnes plný rad, jak se ucházet o zaměstnání tak, abyste byli žadateli úspěšnými. Jak napsat správně životopis, jak se připravit na přijímací pohovor a tak podobně. Součástí doporučení jsou i finty s oblečením, gesty, mimikou a tak dále. První dojem prostě dělá moc a moc. Nevěřili byste, jak důležitou roli mohou hrát právě náušnice.Náušnice vždy, všude, pokaždé jiné

Náušnice se dnes nabízejí v mnoha a mnoha variantách, velikostech, tvarech. Opravdu stačí jen správně zvolit. Velmi moderní jsou například velké visací náušnice pestrých barev. Bižuterie není drahá, pořiďte si tedy klidně spoustu veskrze letních levných veselých náušnic. Zvažte ale dobře příležitosti, ke kterým se jimi vhodně ozdobíte. Večerní grilovací party na pláži, diskotéka pod širým nebem, letní kino. Ideální. Vždyť co se lépe hodí k lehkým, rozevlátým, vzdušným šatům s barevným potiskem a vysoko vyčesaným vlasům?

I v létě musíme pracovat - náušnice nám to zpříjemní

Pokud se ale chystáte do zaměstnání nebo třeba i na pracovní oběd, závěrečnou zkoušku ve škole a podobně, volte jistě poněkud střízlivější cestu i co se náušnic týká. Pecky jsou například nestárnoucí klasikou, kterou nikdy nic nepokazíte. Velmi moderní jsou stále i kruhy v uších. Jen trochu pozor, co se jejich rozměrů týká. A navíc "střízlivější" zdaleka neznamená nudný! Zapůsobte přiměřeným, vyrovnaným a sladěným, sebejistým, prostě dokonalým vzhledem, a získejte zaměstnání, jedničku u státnic nebo označení za hvězdu každé party díky správně vybraným náušnicím!Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 137228 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice – nejstarší ozdoba

  7. 3. 2013, 16:14 | Diskuze (0)

  Jedněmi z nejstarších ozdobných předmětů, jaké lidstvo zná, jsou vedle náramků, přívěsků a náhrdelníků také náušnice. Ozdoby nošené v uchu prošly během tisíciletí značným vývojem, který z nich učinily jeden z nejvyhledávanějších druhů šperků

 • Zelené náušnice

  22. 1. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

  Kde by mohly vzít zelené náušnice svou barvu. No, z kovu, pokrytého měděnkou raději ne, takové nekupujte. Mnohem lepší volbou jsou náušnice vykládané zelenými, vkusnými kamínky.

 • Náušnice hvězdy

  11. 1. 2013, 11:37 | Diskuze (0)

  Snad každá žena či dívka touží být krásná a elegantní když ne jako princezna z pohádky, tak alespoň jako filmová hvězda. Právě k podtržení krásy, ušlechtilosti a zjemnění dámského obličeje patří neodmyslitelně náušnice, ať se již jedná o klasické stříbrné kroužky, visací náušnice anebo náušnice luxusní. Jak si ale vybrat tvar náušnic tak, aby nám slušel ? Podívejme se, co říkají odborné články specialistů.

 • Náušnice visací

  10. 1. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Co je malé, to je i milé, říká se. Jistě je to pravda, ale někdy prostě platí, že co je větší, to je lepší. Větší, delší, nápadnější. Co se náušnic týká, moderní jsou nyní právě ty velké, dlouhé, visací a nápadné. Upozorněte na sebe.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski