Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka klipsových náušnic
1  2  

Klipsové náušnice

Klipsové náušnice

20. 6. 2012, 11:40

Novorozené slečny téměř vždy podstupují zákrok nastřelování náušnic či klasické propichování uší. Obvykle pak dírky vydrží celý život, ale někdy se stává, že dírka zaroste či rodiče nemají na propichování uší dobrý názor a dámy jsou v pozdějším věku ochuzeny o možnost nosit stříbrné či smaltované náušnice. Je tu naštěstí řešení – v podobě klipsových náušnic.

Naše nabídka klipsových náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Klipsové náušnice

Jak již bylo výše zmíněno, klipsové náušnice, tedy náušnice, které nemají klasické háčky na zavěšení, ale klips, díky kterému visí náušnice na uchu, nemusí volit pouze ty slečny a dámy, které nemají propíchnuté uši, ale také ty, kterým se tyto náušnice prostě líbí. Klips se připíná jako sponka na ušní lalůček. Připnutí klipsu není bolestivé, ani jeho nošení. Klipsové náušnice jsou vyráběny tak, aby jejich nošení bylo pohodlné a aby se staly plnohodnotným šperkem. Chcete -li si pořídit kvalitní klipsové náušnice, vyberte si z naší nabídky výše.

Ozdobte také vy své uši krásnými klipsovými náušnicemi

V minulosti bylo celkem obtížné sehnat klipsové náušnice v takovém stylu, který se vám líbí. Vyráběl se jeden, možná dva modely, lišily se pouze barvou a také nebyly lehce k dostání. Dnešní doba už nabízí širokou škálu typů, druhů, různých designových kousků, ale i těch klasických, v každém větším obchodě s klasickou bižuterií. Pořídit si tedy můžete náušnice se zirkony, s perlami, dlouhé i svatební náušnice – vlastně cokoliv si přejete.

Myslete na své zdraví díky klipsovým náušnicím

Pokud stále váháte, vezměte v úvahu také fakt, že ušní lalůček je velmi citlivé místo, kde se nachází několik desítek akupunkturních bodů a pokud se rozhodnete pro propíchnutí uší v pozdějším věku, tedy už ne jako miminko, vystavujete se riziku propíchnutí právě takto citlivého místa. Následky mohou být bolest hlavy, bolesti zad či končetin apod. Navíc, se poškození akupunkturního bodu špatně léčí, neboť jde o poškození nervového zakončení, což by si asi nikdo nepřál. U klipsových náušnic toto riziko nehrozí.

Za klipsové náušnice nemusíte utrácet tisíce

I přes fakt, že se nejedná o běžný typ náušnic, nejsou ty s klipsem drahé. Jejich cena se pohybuje na stejné úrovni jako cena běžných náušnic. Zakoupíte je v klasických kamenných prodejnách s bižuterií a doplňky, ale také v internetových obchodech, kde mívají velký výběr. Nyní jsou ozdoby uší přístupné opravdu všem. Tak proč toho nevyužít?Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 175961 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice – nejstarší ozdoba

  7. 3. 2013, 16:14 | Diskuze (0)

  Jedněmi z nejstarších ozdobných předmětů, jaké lidstvo zná, jsou vedle náramků, přívěsků a náhrdelníků také náušnice. Ozdoby nošené v uchu prošly během tisíciletí značným vývojem, který z nich učinily jeden z nejvyhledávanějších druhů šperků

 • Zelené náušnice

  22. 1. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

  Kde by mohly vzít zelené náušnice svou barvu. No, z kovu, pokrytého měděnkou raději ne, takové nekupujte. Mnohem lepší volbou jsou náušnice vykládané zelenými, vkusnými kamínky.

 • Náušnice hvězdy

  11. 1. 2013, 11:37 | Diskuze (0)

  Snad každá žena či dívka touží být krásná a elegantní když ne jako princezna z pohádky, tak alespoň jako filmová hvězda. Právě k podtržení krásy, ušlechtilosti a zjemnění dámského obličeje patří neodmyslitelně náušnice, ať se již jedná o klasické stříbrné kroužky, visací náušnice anebo náušnice luxusní. Jak si ale vybrat tvar náušnic tak, aby nám slušel ? Podívejme se, co říkají odborné články specialistů.

 • Náušnice visací

  10. 1. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Co je malé, to je i milé, říká se. Jistě je to pravda, ale někdy prostě platí, že co je větší, to je lepší. Větší, delší, nápadnější. Co se náušnic týká, moderní jsou nyní právě ty velké, dlouhé, visací a nápadné. Upozorněte na sebe.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski