Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka modrých náušnic
1  2  

Modré náušnice

Modré náušnice

21. 6. 2012, 10:55

Modrá je dobrá. A v létě ještě lepší, ba nejlepší. Modré moře, modrá letní obloha. Nalaďte se také letně. Pořiďte si modré šaty, botky, šperky, náušnice. Modré náušnice budou v létě slušet každé z vás!

Naše nabídka modrých náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice modré

Bižuterie je stále oblíbenější. Právě díky tomu si máme možnost pořizovat stále barevnější, originálnější šperky. Ne že by přírodní drahé kameny nebyly dost barevné. Červené rubíny a granáty, žlutý jantar, zelený smaragd a modrý... ? No jistě! Tyrkys. Nehádejme se, zda je tyrkys spíše odstínem zelené nebo modré barvy. Shodněme se rovnou na tom, že tyrkysové náušnice jsou nádherné.

Modrá je dobrá

Modrá barva je nejen dobrá, ale i veselá. Máte dobrou náladu? Oblečte si ráno modrou. A dolaďte se k naprosté dokonalosti modrými náušnicemi. A funguje to i naopak. Neprobudili jste se dorůžova? Ozdobte se modrými náušnicemi a věřte, že se vám při pohledu do zrcadla rázem zlepší nálada. Modré náušnice dokážou rozzářit váš obličej. Modrá sluší blondýnkám, říká se. Ano, to je pravda. Ale věřte, že modré náušnice vyniknou i v kombinaci s hnědými a černými vlasy.

Modré náušnice

Modrých náušnic je mnoho a mnoho variant. Pokud toužíte po drahých kamenech, volte náušnice, do kterých bude zasazen tyrkys. Ačkoli byste možná nečekali, že se přírodě vyskytuje nerost takto výrazné barvy. Tyrkys je velmi vzácný především z toho důvodu, že odstíny modré jsou pokaždé jiné a naprosto nenapodobitelné. Modré náušnice s tyrkysem tak budou vždy naprosto originální.

Modrá bižuterie

Modré náušnice si můžete snadno pořídit díky bižuterii. Modrá sklíčka, korálky, plast, to vše bude podstatně levnější než tyrkys. A přitom stejně působivé. Například visací náušnice tvořeně nádherně zbroušeným modrým skleněným krystalem. Nebo nápadné plastové modré kruhy v uších. A co třeba Modré korálky zasazené do stříbrných terčíků na šroubek? A to jsme jen u variant modrých náušnic. Víte kolik odstínů má modrá barva? Zjistěte to, pořiďte si modré náušnice a zlepšete náladu sobě i ostatním! Budou vás obdivovat!Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 138501 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski