Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Náušnice akce

Náušnice akce

Náušnice akce

23. 8. 2012, 10:12

Letní sezóna nabízí díky internetu velké množství různých slev, jednou z nich může být i náušnice akce. Stačí jen pozorně sledovat internetové obchody, které se na konci letní sezóny předhánějí v závodě, jak získat zákazníka.

Náušnice akce
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice akce

Každá dívka či žena brouzdající na internetu má možnost získat při náušnice akce něco navíc. Může to být například další pár náušnic v akci 4 +1. Koupíte čtyři páry náušnic a dostáváte k tomu další pár zdarma, jen je potřeba pozorně číst, co prodejce nabízí, abyste neplatili zbytečně navíc své vydělané korunky. Náušnice akce se zkrátka vyplatí sledovat.

Zajímavé je i "náušnice akce" se šperky Swarovski

Objednejte zboží za tisíc korun, samozřejmě že balné a poštovné se nepočítá a dostáváte postříbřené náušnice i s krystaly Swarovski naprosto zdarma. A můžete si vybrat i odstín náušnic, volba může padnout na Rivoli aquamarine, Rivoli rose či Rivoli crystal. Za pár dnů máte doma balíček, který jste si v „náušnice akce“ objednali.

Náušnice akce se projeví také velkými slevami

Na rozdíl od promo akcí se dají šperky, náušnice zakoupit i s podstatnými slevami, opět nám k tomu pomůže internet, kde se jistě každý z nás již velmi dobře orientuje. Máte možnost získat velmi pěkné a elegantní šperky s podstatnou slevou, která někdy dosáhne i 50 a více procent.

Náušnice akce má opravdu velmi lákavou nabídku

Pokud budete pozorně sledovat nabídky, jistě vám neunikne tato: zboží za 500 korun a k tomu trojice párů náušnic v barvě dle vašeho výběru. A to už určitě stojí za to, sledovat pozorně nabídku internetových obchodů. Nedá to ani moc práce a máte doma pěkné šperky zakoupené pomocí internetu.Náušnice akce bývá někdy spojena s kompletním výprodejem zásob, takže vedle náušnic můžete mít i celý kompletní set, skoro za polovinu jeho ceny. Nastává opravdu výprodej zásob, starší modely šperků potřebují uvolnit místo novým kolekcím, ale to neznamená, že kupujte nějaké podřadné zboží. Naopak, vy přeci sázíte na jistotu ověřenou již proběhnutou sezónou.

Zobrazení: 122701 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Podobné články
 • Šperky akce

  23. 8. 2012, 10:12 | Diskuze (0)

  Sezónní výprodeje, slevy, akce. Týkají se všeho! Léto zdaleka ještě nekončí, nebojte. Období akčních slev už ale začalo! O to lépe pro vás. Využijte toho a pořiďte si například nádherné luxusní šperky v akcích.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski