Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náušnic s perlami
1  2  

Náušnice perly

Náušnice perly

20. 6. 2012, 14:23

Přírodní materiály, jako jsou různé drahokamy, polodrahokamy, vzácné kovy, stříbro, zlato a v neposlední řadě i perly patří k nadčasovým a oblíbeným materiálům šperkařů v Evropě i ve světě, kteří je používají zejména na výrobu dětských i dámských náušnic, například náušnic svatebních. Podívejme se nyní, jaké jsou druhy perel a které druhy se používají k výrobě šperků.

Naše nabídka náušnic s perlami
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice perly

Historie náušnic sahá až do tisíce let staré minulosti lidské civilizace, kdy náušnice a materiál, z něhož byly vyrobeny, známkou společenského statusu. V moderní a postmoderní době mají ženy ze všech společenských vrstev řadu možností,o nichž se ženám ve starověku mohlo stěží i jen zdát. Na trhu najdeme náušnice se zirkony, zlaté, stříbrné, smaragdové i granátové náušnice v různém provedení. Projděme se nyní spolu po obchodech a podívejme se na to nejlepší, co nabízí současný trh se šperky v naší nabídce nad tímto textem.

Jak vznikají perly pro perlové náušnice?

Legenda vypráví, že perly jsou slzy bohyně Afrodity, které prolila při svém zrození, avšak skutečná pravda o zrodu perel je méně zajímavá - perly se rodí na dně moří a říčních toků vniknutím zrnka písku do ústřice či perlorodky. Perly je však možné vytvářet i uměle v chovech, kdy je do ústřice či perlorodky cizí těleso vpraveno úmyslně. Chovy perel najdeme především v Asii - v Japonsku, Číně či Vietnamu. Doba zrání perel je jeden rok až několik let a na trhu najdeme řadu barevných variací a odrůd, jako je Akoya, Mabe či perly z Tahiti či jižního Pacifiku. Perly se používají zejména ve šperkařství k výrobě dámských náušnic, náhrdelníků a náramků.

Další typy náušnic

Současný trh nabízí řadu pozlacených i zlatých dámských náušnic, náušnic se zirkony, stříbrných náušnic i náušnic z chirurgické oceli různých velikostí a tvarů - mezi nepřeberným množstvím šperků zdobících dámské uši či něžná ouška mladých dívek najdeme velké náušnice, klasické kruhy a kroužky i dlouhé náušnice podobné těm, které se nosily před několika tisíci lety. K nejžhavějším trendům současnosti patří náušnice ve tvaru kuliček. Z materiálů jsou oblíbené zejména smaragdové a granátové náušnice a náušnice perlové. Je to právě posledně jmenovaný materiál používaný k výrobě náušnic, který dodává vzhledu každé ženy i dívky ještě více jemnosti a elegance ve všedních dnech i při slavnostních příležitostech. Perlové náušnice lze pořídit v ceně od tří set korun, u renomovaných firem se ceny perlových náušnic pohybují v cenových relacích od šesti set do dvou tisíc korun. Chcete-li vypadat elegantně při každé všední i slavnostní příležitosti, pak jsou pro vás perlové náušnice tou správnou volbou.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 148165 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice – nejstarší ozdoba

  7. 3. 2013, 16:14 | Diskuze (0)

  Jedněmi z nejstarších ozdobných předmětů, jaké lidstvo zná, jsou vedle náramků, přívěsků a náhrdelníků také náušnice. Ozdoby nošené v uchu prošly během tisíciletí značným vývojem, který z nich učinily jeden z nejvyhledávanějších druhů šperků

 • Zelené náušnice

  22. 1. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

  Kde by mohly vzít zelené náušnice svou barvu. No, z kovu, pokrytého měděnkou raději ne, takové nekupujte. Mnohem lepší volbou jsou náušnice vykládané zelenými, vkusnými kamínky.

 • Náušnice hvězdy

  11. 1. 2013, 11:37 | Diskuze (0)

  Snad každá žena či dívka touží být krásná a elegantní když ne jako princezna z pohádky, tak alespoň jako filmová hvězda. Právě k podtržení krásy, ušlechtilosti a zjemnění dámského obličeje patří neodmyslitelně náušnice, ať se již jedná o klasické stříbrné kroužky, visací náušnice anebo náušnice luxusní. Jak si ale vybrat tvar náušnic tak, aby nám slušel ? Podívejme se, co říkají odborné články specialistů.

 • Náušnice visací

  10. 1. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Co je malé, to je i milé, říká se. Jistě je to pravda, ale někdy prostě platí, že co je větší, to je lepší. Větší, delší, nápadnější. Co se náušnic týká, moderní jsou nyní právě ty velké, dlouhé, visací a nápadné. Upozorněte na sebe.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski