Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka briliantových náušnic

Náušnice s brilianty

Náušnice s brilianty

20. 6. 2012, 14:00

Měli byste říci, cosi představujete pod označením skutečně nádherný, drahý, luxusní šperk? Zlato, diamant, briliant? Jaký je vlastně rozdíl mezi diamantem a briliantem? Briliantové šperky jsou ten "top".

Naše nabídka briliantových náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice s brilianty

Náušnice a šperky osazené briliantem (nebo dokonce více brilianty) patří skutečně k těm nejdražším. Briliant je vlastně speciálně obroušený diamant. Způsob jeho úpravy, přesné rozměry, barva či odstín, váha i způsob, kterým láme paprsky světla jsou uvedeny v certifikátu pravosti, který je samozřejmou součástí každých náušnic i jiných šperků, do kterých je briliant zasazen. Nabídku našich náušnic s brilianty naleznete nad tímto textem.

Briliantové náušnice

Pokud se rozhodnete investovat do briliantových náušnic či jiného šperku s briliantem, bude to tedy jistě investice nemalá. Pojďme si tedy dát pár rad ohledně diamantů a briliantů. Například cena, respektive hodnota diamantů a briliantů se udává podobně jako u zlata v karátech. Co to ale znamená. Karáty souvisí s hmotností drahých kovů a kamenů. Větší je větší, těžší je těžší, ale nemusí být lepší. Takže pozor na to! Velikosti diamantu lze měřit v karátech. Jeden karát se tedy dělí na sto bodů, diamant se 75 body váží 0,75 ct. Velikost je tudíž sice nejviditelnějším kritériem určujícím hodnotu diamantu, ale opět pozor! Dva diamanty stejné velikosti mohou mít velmi rozdílnou kvalitu.

Náušnice s brilianty - spolehněte se na ověřené dodavatele

Pokud se vám nechce pronikat do problematiky pravosti a ceny drahokamů, diamantů, briliantů, spolehněte se jednoduše na dobré jméno renomovaných šperkařských firem. Určitě vám poradí, neošidí vás a zmíněný certifikát pravosti, který vám vystaví naprosto automaticky toho bude důkazem.

Náušnice s brilianty údržba

Briliantové náušnice jsou takovou investicí, že na ně od renomovaného prodejce samozřejmě obdržíte i několik desítek let dlouhou záruční lhůtu. Můžete si je dokonce nechat pojistit! Pozor i na opravy a čištění briliantových šperků. Vyplácí se využít služeb šperkaře, od kterého jste daný šperk koupili. On bude nejlépe vědět, jak s ním zacházet, aby ho neponičil.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 90708 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice – nejstarší ozdoba

  7. 3. 2013, 16:14 | Diskuze (0)

  Jedněmi z nejstarších ozdobných předmětů, jaké lidstvo zná, jsou vedle náramků, přívěsků a náhrdelníků také náušnice. Ozdoby nošené v uchu prošly během tisíciletí značným vývojem, který z nich učinily jeden z nejvyhledávanějších druhů šperků

 • Zelené náušnice

  22. 1. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

  Kde by mohly vzít zelené náušnice svou barvu. No, z kovu, pokrytého měděnkou raději ne, takové nekupujte. Mnohem lepší volbou jsou náušnice vykládané zelenými, vkusnými kamínky.

 • Náušnice hvězdy

  11. 1. 2013, 11:37 | Diskuze (0)

  Snad každá žena či dívka touží být krásná a elegantní když ne jako princezna z pohádky, tak alespoň jako filmová hvězda. Právě k podtržení krásy, ušlechtilosti a zjemnění dámského obličeje patří neodmyslitelně náušnice, ať se již jedná o klasické stříbrné kroužky, visací náušnice anebo náušnice luxusní. Jak si ale vybrat tvar náušnic tak, aby nám slušel ? Podívejme se, co říkají odborné články specialistů.

 • Náušnice visací

  10. 1. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Co je malé, to je i milé, říká se. Jistě je to pravda, ale někdy prostě platí, že co je větší, to je lepší. Větší, delší, nápadnější. Co se náušnic týká, moderní jsou nyní právě ty velké, dlouhé, visací a nápadné. Upozorněte na sebe.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski