Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náušnic s perlou
1  2  

Náušnice s perlou

Náušnice s perlou

21. 6. 2012, 11:09

Zdá se vám že perly byly ze šperků tak trochu vytlačeny drahými kameny, skleněnými krystaly a variabilitou drahých kovů? Ale nenechte se vysmát. Perly jsou evergreenem ve šperkařství. A právě v současnosti jsou na vrcholu oblíbenosti.

Naše nabídka náušnic s perlou
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice s perlou

Perly jsou hitem letošního léta. Fotogalerie a výkladní skříně šperkařů jsou toho naprosto jasným důkazem. Perly navlečené na šňůře kolem krku, perly zasazené do prstenů, perly coby náušnice, perly, perly, perly. Perly sněhobílé, perly růžového, modrého, šedého nádechu, perly pravidelně kulaté nebo netradičně zakřivené. A nakonec perly velké, malé. Perly hýbou světem módy.

Perly, perly, perly

Perly se tedy vyskytují v nejrůznějších velikostech, odstínech i tvarech. Podobně nekonečné a variabilní je i jejich využití ve šperkařství. Nejčastější a nejtradičnější ozdobou je samozřejmě šňůra perel kolem krku. Zdaleka ale nemusí zůstat u ní. Pokud ji doplníte dalšími šperky, vynikne o to více. Perla zasazená do prstenu nebo náušnic ještě zdůrazní váš šperk. Perly jsou právě z toho důvodu velmi často komponentem celých sad šperků. Perly náušnic, prstenů i náhrdelníku mají stejný tvar, odstín. Mohou se lišit velkostí. Náušnice s perlou jsou často o něco větší než například prsten. Důvody jsou především praktické.

Perly do oušek

Využití perel ve šperkařství je tedy velmi široké. Mohou být součástí nejrůznějších typů šperků. A i ty jsou dále velmi variabilní. Například náušnice s perlou začínají u jednoduché perly zasazené do drahého kovu a upevněné v uchu na šroubek. Perlou mohou být zakončené dlouhé řetízkové náušnice. O to nápadnější budou. Perly nemusí tvořit hlavní část náušnic. Kroužky ze zlata či stříbra mohou být osazeny malinkými perličkami zcela nenápadně a o to efektivněji.

Perly kamkoli

Perly mohou být a také často jsou i součástí míně tradičních typů šperků než náušnic, prstenů a náhrdelníků. Například máme na mysli brož, ozdobný špendlík nebo dokonce sponu na kravatu pro vašeho partnera. Dejte na plese jasně najevo, že patříte k sobě za pomoci perel.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 123978 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice perly

  20. 6. 2012, 14:23 | Diskuze (0)

  Přírodní materiály, jako jsou různé drahokamy, polodrahokamy, vzácné kovy, stříbro, zlato a v neposlední řadě i perly patří k nadčasovým a oblíbeným materiálům šperkařů v Evropě i ve světě, kteří je používají zejména na výrobu dětských i dámských náušnic, například náušnic svatebních. Podívejme se nyní, jaké jsou druhy perel a které druhy se používají k výrobě šperků.

 • Náušnice perly

  25. 4. 2012, 16:11 | Diskuze (0)

  V letošní sezóně jsou velmi módní náušnice perly, a to jak k večerním toaletám, tak i k džínám, i když se to na první pohled nezdá. Mohou být zlaté, stříbrné, z bílého zlata nebo i z chirurgické oceli.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski