Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka kuličkových náušnic s komponenty Swarovski

Náušnice Swarovski kuličky

Náušnice Swarovski kuličky

20. 6. 2012, 9:59

Pokud toužíte pro krásných, módních a zároveň elegantních náušnicích, vyberte náušnice kuličky s krystaly Swarovski. Jsou nejen nejoblíbenějšími a nejprodávanějšími náušnicemi, ale i luxusním šperkem.

Naše nabídka kuličkových náušnic s komponenty Swarovski
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice Swarovski kuličky

Náušnice Swarovski Kuličky jsou vykládany drobnými šatony s duhovým efektem. Jsou osazeny celkem 230 kusy šatonů a vyrobeny z čistého stříbra. Stříbro je hned po zlatě nejoblíbenějším kovem, ze kterého se zhotovují šperky. Jedná se skutku o luxusní šperk našeho českého výrobce, na němž můžeme obdivovat nejen světelné efekty, ale i precizní práci zhotovitele. Pokud máte zájem o nákup kuličkových náušnic s komponenty Swarovski, můžete si vybrat z naší nabídky nad tímto textem.

Aurore Boreale Swarovski Elements

Náušnice Swarovski kuličky jsou vykládany drobnými šatony se speciálním pokovením s efektem nazvaným Aurore Boreale Swarovski Elements. Jedná se o speciální techniku pokovení, která má za následek obrovský rozsah barev daného šperku, závislosti na jeho momentálním nasvícení. Jedná se o široké spektrum barev počínaje barvou čirého krystalu přes zlatavou barvu až po nádhernou modř. Není třeba se obávat, že drobné krystalky neboli šatony z náušnice kuličky vypadnou. Jsou lepeny ručně s velkou opatrností na kvalitní, povrchově upravené stříbro, zatímco jiné náušnice kuličky, které se na trhu také prodávají, mají jako základ umělou hmotu, do které jsou vtlačovány.

Náušnice Swarovski a voda

Při nošení krásných náušnic Swarovski kuličky je ale třeba i určitá opatrnost. V žádném případě by neměly přijít do styku s vodou, takže před mytím, stejně jako před plaváním je třeba tyto náušnice sundavat. Chlór, sůl i přídavky do koupele jim škodí a mohou je znehodnotit. Stejně tak těmto náušnicím s krystaly nesvědčí přímé vystavení slunci.

Náušnice Swarovski kuličky varianty

Náušnice Swarovski kuličky se vyrábějí v řadě variant a velikostí, ale i v různých barvách, červené - Granát či Siam, modřé - Amethyst či Akvamarin anebo také barevné. Nabízejí se v různých tvarech, velikostech a odstínech. I když tyto náušnice jsou velmi módní, není třeba mít obavy, že podléhají módě. Jde o klasický vzor náušnic různých typů, které módě příliš nepodléhají a vždy zdobí.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 103708 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice – nejstarší ozdoba

  7. 3. 2013, 16:14 | Diskuze (0)

  Jedněmi z nejstarších ozdobných předmětů, jaké lidstvo zná, jsou vedle náramků, přívěsků a náhrdelníků také náušnice. Ozdoby nošené v uchu prošly během tisíciletí značným vývojem, který z nich učinily jeden z nejvyhledávanějších druhů šperků

 • Zelené náušnice

  22. 1. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

  Kde by mohly vzít zelené náušnice svou barvu. No, z kovu, pokrytého měděnkou raději ne, takové nekupujte. Mnohem lepší volbou jsou náušnice vykládané zelenými, vkusnými kamínky.

 • Náušnice hvězdy

  11. 1. 2013, 11:37 | Diskuze (0)

  Snad každá žena či dívka touží být krásná a elegantní když ne jako princezna z pohádky, tak alespoň jako filmová hvězda. Právě k podtržení krásy, ušlechtilosti a zjemnění dámského obličeje patří neodmyslitelně náušnice, ať se již jedná o klasické stříbrné kroužky, visací náušnice anebo náušnice luxusní. Jak si ale vybrat tvar náušnic tak, aby nám slušel ? Podívejme se, co říkají odborné články specialistů.

 • Náušnice visací

  10. 1. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Co je malé, to je i milé, říká se. Jistě je to pravda, ale někdy prostě platí, že co je větší, to je lepší. Větší, delší, nápadnější. Co se náušnic týká, moderní jsou nyní právě ty velké, dlouhé, visací a nápadné. Upozorněte na sebe.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski