Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náušnic z bílého zlata
1  2  

Náušnice z bílého zlata

Náušnice z bílého zlata

20. 6. 2012, 10:42

Bílé zlato se dostává stále více do popředí zájmu. Získává si velkou oblibu a je hojně používaným materiálem pro výrobu šperků pro každodenní nošení. Náušnice z bílého zlata jsou krásným šperkem, který nikdy nezklame.

Naše nabídka náušnic z bílého zlata
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice z bílého zlata

Bílé zlato je nekorunovaným králem mezi dnešními materiály na výrobu šperků. Je nadčasové, elegantní a vysoce moderní a estetické. Náušnice z bílého zlata s drobnými brilianty bude dokonalou ozdobou a okrasou každé ženy, která miluje nevšední šperky. Náušnice z bílého zlata s výraznými a decentně zdobenými broušenými ametysty budou pravým dárkem pro náročnou ženu. Pokud mezi takové ženy patříte, můžete si vybrat z naší nabídky šperků umístěné nad tímto textem.

Jednoduchá elegance náušnic z bílého zlata

Bílé zlato je v podstatě slitina ryzího zlata s jinými kovy. Bílé zabarvení mu dodávají paladium nebo nikl. Náušnice z bílého zlata jsou výrazem moderní ženy se vztahem k modernímu a vysoce decentnímu šperku. Náušnice z bílého zlata dávají jednoduchou a decentní eleganci každodennímu nošení a jsou vhodné také k různým příležitostem. S náušnicemi z bílého zlata bude jejich nositelka vždy středem pozornosti každé společnosti.

Jaké náušnice z bílého zlata zvolit?

Existuje několik typů náušnic a mezi ně se také řadí náušnice z bílého zlata. Náušnice visačky se těší velké a široké oblibě. Jsou také velmi rozšířené a vyrobené z bílého zlata mohou být výrazným doplňkem pro mladé slečny. Šroubovací náušnice jsou vhodné ke všem typům náušnic.

Krása kruhů náušnic z bílého zlata

Jedním z nejkrásnějších a nejvýraznějších typů náušnic jsou kruhy. Náušnice kruhy vždy přitahovaly a budou přitahovat pozornost mnoha žen. Některé ženy dávají tomuto typu náušnic přednost před ostatními. Decentní a luxusní náušnice z bílého zlata potěší oko každé moderní ženy nebo slečny. Náušnice z bílého zlata je elegance bez kompromisu.

Náušnice z bílého zlata a ne pouze ty

Náušnice z bílého zlata vynikají dokonalou elegancí a smyslností. Bílé zlato je také krásné a vhodné při volbě snubních nebo zásnubních prstenů. 'Užasné jsou také řetízky nebo náramky z bílého zlata. Nechte se hýčkat krásou bílého zlata v nejrůznějších podobáchskvostných šperků.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 147728 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dětské náušnice bílé zlato

  20. 6. 2012, 10:16 | Diskuze (0)

  Plánujete pořídit svému potomkovi první šperk v životě? Náušničky jsou jistě tou správnou volbou. Díky tomu, že se nabízejí i speciální náušnice pro děti, nebudete riskovat ztrátu šperku ani zranění vašeho potomka.

 • Náušnice bílé zlato

  19. 6. 2012, 12:15 | Diskuze (0)

  Exkluzivním dárkem se stávají náušnice bílé zlato. Bílé zlato se vyrábí uměle, je to vlastně slitina ryzího zlata s některým bílým kovem, většinou palladiem, manganem nebo niklem a s různými vlastnostmi.

 • Náušnice bílé zlato

  5. 6. 2012, 14:02 | Diskuze (0)

  Náušnice z bílého zlata jsou asi tím maximálním luxusem, který si zcela určitě dopřejte. Půjdete s poslední módou, budete středem pozornosti v každé společnosti, při každé příležitosti. Náušnice z bílého zlata vás rozzáří.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)