Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náušnic s korálky
1  2  

Náušnice z korálků návod

Náušnice z korálků návod

20. 6. 2012, 10:53

Kuličky, korálky, kruhy. Oblé tvary hýbou světem módy. A to nejen co se oblečení týká. Ozdobte se například i šperky z korálků. A vyrobte si je sami. Návodů na náušnice a přívěšky z korálků je doslova plný internet.

Naše nabídka náušnic s korálky
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice z korálků návod

Stačí jen trochu zručnosti a trpělivosti a můžete se ozdobit šperky z korálků doslova od hlavy k patě. Zadejte do internetového vyhledávače náušnice z korálků návod nebo třeba jen vše vystihující heslo korálkománie a přesvědčte se o faktu, že se skutečně jedná o absolutní hit poslední doby. Náušnice a přívěšky z korálků ve tvaru kytiček, zvířátek, symbolů a abstraktních tvarů nesmí chybět ani vám. Chcete-li si pořídit profesionálně zhotovené náušnice z korálků, vyberte si z naší nabídky.

Dvojnásobná radost z korálků

Chcete si náušnicemi nebo přívěškem z korálků udělat dvojnásobnou radost? Vyrobte si je vlastnoručně. Na internetu je k dispozici nekonečně návodů na to, jak šperky z korálků vytvořit. Nejen, že jsou rozděleny na ty náročnější a jednodušší. Jste začátečníci nebo už máte v korálcích tak trochu praxi? Vybere a zvládne to každý. Součástí návodů na náušnice z korálků je i seznam potřeb, které budete potřebovat.

Stačí trochu zručnosti a trpělivosti

Pokud jste tedy zvážili, jak náročné náušnice či přívěšek z korálků budete vyrábět, navštivte se seznamem potřeb některý ze specializovaných obchodů s korálky. Nebo si vše potřebné jednoduše objednejte přes internet. Pak už stačí trochu zručnosti a trpělivosti a času. Výsledkem budou nádherné náušnice, ze kterých skutečně budete mít o to větší radost, že se můžete pochlubit faktem, že jste je vyrobili sami.

Kuličky, korálky, kruhy

Kulaté a oblé tvary prostě letí. Korálky nemusí mít vždy přesný tvar koule. V nabídce narazíte i na nejrůznější oválky, kapičky, dokonce krychličky a podobně. Návody na náušnice z korálků vždy přesně uvádí kolik a jakých korálků budete potřebovat. Variabilita tvarů korálků umožňuje vytvořit skutečně nejrůznější zvířátka, symboly, květinky a podobně. Návody často doporučují i barvy korálků. Tam je ale konečná volba na vás. Fantazii se meze nekladou a nabídka barev a odstínů je nekonečná.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 171460 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski