Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zelených náušnic

Dětské náušnice

Náušnice zelené

21. 6. 2012, 10:25

Červená - láska, modrá - upřímnost, žlutá - závist. Nebo červená - krev, modrá - voda, žlutá - slunce. Symboliku barev známe. Využíváme ji v módě, šperkařství. Co znamená zelená? Tráva, dobrá nálada, jaro a léto. Je čas na zelené šperky.

Naše nabídka zelených náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Zelené náušnice

Ano. Své oblečení a módní doplňky podřizujeme jednak módním trendům, jednak své momentální náladě a také časovému období. Jste veselí, vyražte ve žluté. Truchlíte, oblečte černou. Modrá je studená stejně jako zima, červená dokáže rozpálit podobně jako horké letní počasí. Momentálně je čas na zelené oblečení a šperky. Zelená, to je čerstvá travička, jaro, veselost a dobrá nálada.

Modrá je dobrá, zelená je lepší

Symbolika barev je skutečně silná. Dokonce funguje i naopak. Nejen že veselý člověk si spíše ráno obleče žlutou či oranžovou, než ten, kdo se neprobudil zrovna do růžova. Ale i naopak. Nepodařilo se vám vstát tou pravou nohou z postele? Oblečte si na truc růžovou, červenou, žlutou a uvidíte, že budete mít hned o něco lepší náladu a chuť do nového dne. Podobně jako s barvami oblečení je to i se šperky. Zelené náušnice v ouškách rozveselí vás i vaše okolí.

Laďte

Barvu oblečení a šperků se snažíme sladit. Zelený kostýmek svědčí o tom, že se cítíme dobře a letně nalazená. Pokud ho doplníme zelenými náušnicemi, přívěškem a náramkem, ukážeme všem, že máme nejen dobrou náladu, ale i výborný vkus. I jednotlivé šperky je dobré sladit dohromady. Zelené náušnice o to více vyniknou, když je doplníte zeleným přívěškem nebo náhrdelníkem.

Zelené šperky

Pokud milujete zelenou, pořiďte si zelené šperky. Nabízí se mnoho variant. Pokud chcete zelené náušnice za pár korun, sáhněte po bižuterii. Zelená sklíčka, krystalky, korálky budou ve vašich uších vesele zářit. Nebo si vyberte zelené terčíky z umělé hmoty na šroubek. Jejich nápadnost se bude odvíjet od rozměrů terčíků a především intenzity odstínu zelené, kterou zvolíte. Pokud pak toužíte po drahých, luxusních zelených náušnicích, smaragdy jsou tu pro vás. Ale ať už skleněný korálek nebo smaragd, věřte, že zelená je in.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 79025 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski