Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náušnic s perlami
1  2  

Perlové náušnice

Perlové náušnice

20. 6. 2012, 16:01

Perly patří mezi šperky k těm nejvíce ceněným. Zaujmou na první pohled, není potřeba je dále krášlit. Jestliže si pořídíte i úplně jednoduché náušnice, perly tak krásně vyniknou.

Naše nabídka náušnic s perlami
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Náušnice perlové

Perlové náušnice jsou jedinečné, neboť každá perla je jiná. Nejčastěji se používají bílé perly, dále zlaté, černé a růžové. Tmavší odstíny náušnic perlových sluší zejména blondýnkám, protože hezky kontrastují s barvou vlasů. Perly mohou být krásně kulaté - ty jsou více ceněné - nebo asymetrické, ve tvaru oválu či kapky. Naši nabídku perlových náušnic naleznete nad tímto textem.Perly byly velmi ceněny již v období před naším letopočtem. Používaly se jako výjimečné dary např. pro královskou rodinu nebo při svatbě. Byly dostupné jen pro bohaté rodiny. Změna nastala až v minulém století, kdy se perly začaly kultivovat. Dnes je nabídka perlových náušnic i dalších šperků široká a cenově přístupná. Nejvíce je kultivace perel rozšířená v Číně. V umělém prostředí dokáže perlorodka vyprodukovat až 50 perel, doba zrání jedné perly je v průměru pět let.

Kvalifikace perel

Při hodnocení kvality perel se bere v potaz jejich velikost, tvar, barva, lesk a povrch. Velikost perly se udává v milimetrech a čím je perla větší, tím je více ceněna. Z hlediska tvaru jsou nejvíce žádány perly kulaté. Čím více se perla leskne, tím je také více ceněna. A v poslední řadě se hodnotí vady a nepravidelnosti perel.

Jak pečovat o perlové náušnice?

Perlovým náušnicím nedělá dobře, když jsou uloženy v uzavřené šperkovnici. Naopak perly mají rády vzduch, proto je dobré perlové náušnice nosit často nebo je alespoň čas od času provětrat. Doporučuje se nejprve věnovat čas účesu a make-upu a náušnice nasadit až nakonec, protože jim nesvědčí žádné chemické prostředky, tedy ani lak na vlasy nebo pudřenka. Při odložení perlových náušnic, dejte pozor, aby se nepoškrábaly o další šperky.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 91847 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice perly

  20. 6. 2012, 14:23 | Diskuze (0)

  Přírodní materiály, jako jsou různé drahokamy, polodrahokamy, vzácné kovy, stříbro, zlato a v neposlední řadě i perly patří k nadčasovým a oblíbeným materiálům šperkařů v Evropě i ve světě, kteří je používají zejména na výrobu dětských i dámských náušnic, například náušnic svatebních. Podívejme se nyní, jaké jsou druhy perel a které druhy se používají k výrobě šperků.

 • Náušnice perly

  25. 4. 2012, 16:11 | Diskuze (0)

  V letošní sezóně jsou velmi módní náušnice perly, a to jak k večerním toaletám, tak i k džínám, i když se to na první pohled nezdá. Mohou být zlaté, stříbrné, z bílého zlata nebo i z chirurgické oceli.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski