Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka růžových náušnic

Náušnice se zirkony

Růžové náušnice

21. 6. 2012, 11:26

Holky červenou, kluci modrou. Symbolika barev je jasná už velmi dávno. A právě proto, že my ženy se rády zdobíme a líbíme, oblíbily jsme si asi červenou, které má tolik variant a odstínů. Růžová, oranžová, fialová, lila, a tak dále a tak dále.

Naše nabídka růžových náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Růžové náušnice

Dívky, slečny i zralé ženy se velmi rády oblékají do červených šatů. Tato barva příjemně láká pohledy opačného pohlaví. Červená je dost výrazná barva. Ne vždy toužíme být středem pozornosti. Proto volíme méně nápadné varianty. Například růžovou. I další módní doplňky by měly ladit s naším oblečením. Jaké máme tedy možnosti v případě, že zatoužíme po růžových náušnicích?

Nebojte se růžové

Stejně tak, jako se některé ženy naprosto zbytečně bojí například bílé barvy proto, že opticky rozšiřuje, nebo červené, že je příliš výrazná, některé z nás podobně zavrhují růžovou. Důvody jsou podobně nesmyslné. Stejně tak jako bílá barva umí zalichotit i kyprým tvarům, červenou si mohou dovolit i ženy zralejšího věku, růžová zdaleka nemusí zdobit jen malé holčičky. Navíc nikdo neříká, že musíte být bezpodmínečně růžová od hlavy k patě. Začněte například u růžových náušnic.

Růžové náušnice

Podívejme se tedy, jaké možnosti se nabízejí, pokud jste zatoužila po růžových náušnicích. Růžová barva může zářit a svítit na dálku, ale umí být i velmi decentní a nenápadná. Takové náušnice osazené perlou s nádechem dorůžova to je prostě luxus a nádhera nemyslíte. Vhodné pro ženy každého věku. Náušnice s růžovou perlou neudělají ostudu na společenských akcích na vysoké úrovni. V jednoduchosti je krása, neříkáme to nadarmo. Nezapomeňte, že existuje dokonce i zlato s nádechem dorůžova. Pořiďte si tedy klidně i takto "skrytě" růžové náušnice.

Chcete zářit? Růžové náušnice

Pokud naopak toužíte být letně extravagantní, nápadná a prostě zářit na dálku, využijte nabídky bižuterie. Svítivě růžových náušnic ze skleněných korálků a krystalků se nabízí nekonečně mnoho variant. Tvary, velikosti, fantazii není kladena mez. Je libo plastové růžové maxikruhy? Nebo skleněné růžové kytičky na šroubek? Buďte prostě jedinečná v růžových náušnicích.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 121908 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)