Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka smaltovaných náušnic

Smaltované náušnice

Smaltované náušnice

20. 6. 2012, 14:54

Smaltované náušnice a šperky obecně hýbou v poslední době módními trendy. Jedná se o techniku výroby ozdob, doplňků a šperků, kterou při trošce zručnosti a trpělivosti zvládnete klidně i doma! A to je jistě výhoda smaltování!

Naše nabídka smaltovaných náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Smaltované náušnice

Výhod doma smaltovaných náušnic je hned několik! Nejen že si vytvoříte šperk zcela originální. A to se dnes cení! Radost vám jistě udělají i ušetřené peníze! Navíc se zabavíte, potěšíte vlastní šikovností. Nebo posléze potěšíte i další osobu tím, že jí takto zhotovené smaltované náušnice darujete. Nevíte snad jak na to? Internet je plný návodů a rad, jak smaltované šperky vytvořit. Pokud chcete koupit již hotové smaltované náušnice, můžete si vybrat z naší nabídky.

Smaltované náušnice návody

Narazili jste na internetových stránkách na návody, jak si vytvořit smaltované náušnice vlastnoručně, doma? Zhodnotili jste své schopnosti a zručnost tak, že se vám do smaltování ve vlastní režii zrovna nechce? Nebo si jednoduše nechcete pořizovat potřebné pomůcky? Nežeňte se do toho za každou cenu. Vždyť smaltované ozdoby, šperky, náušnice si můžete jednoduše koupit!

Smaltování náušnic - technika

Technikou smaltování se zabývá spousta šperkařů - odborníků i "začátečníků". Projděte si fotogalerie dostupné na jejich webech. Většinou jsou doplněny i ceníkem za dané zboží. Stačí si jen vybrat a objednat. Nádherné smaltované náušnice vám během několika dní přijdou až domů, pod nos, jak se říká. Bez práce a jakýchkoli starostí.

Smaltované náušnice velký výběr

Prošli jste si zmíněné fotogalerie? Neskutečný výběr, že? Smaltované náušnice osazené bižuterií, korálky a kuličky nejrůznějších rozměrů a tvarů, perličky, dražší kamínky zbroušenými do tvarů, nad kterými přechází zrak. Nebo kovy smaltované do kroužků, řetízků, ... nekonečně variant. Ani tato nabídka zcela nenaplnila vaše představy o šperku, který jste vysnili pro sebe nebo osůbku vašemu srdci blízkou. Možnosti jsou pro vás dvě. Buďto využijte nabídky zhotovení smaltovaných náušnic či jiných doplňků na zakázku nebo se obrňte trochou trpělivostí, pořiďte si všechny potřebné pomůcky a propriety, prostudujte návody, doporučení a rady a pusťte se do smaltování sami! Chytne vás to, věřte!Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 137011 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice – nejstarší ozdoba

  7. 3. 2013, 16:14 | Diskuze (0)

  Jedněmi z nejstarších ozdobných předmětů, jaké lidstvo zná, jsou vedle náramků, přívěsků a náhrdelníků také náušnice. Ozdoby nošené v uchu prošly během tisíciletí značným vývojem, který z nich učinily jeden z nejvyhledávanějších druhů šperků

 • Zelené náušnice

  22. 1. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

  Kde by mohly vzít zelené náušnice svou barvu. No, z kovu, pokrytého měděnkou raději ne, takové nekupujte. Mnohem lepší volbou jsou náušnice vykládané zelenými, vkusnými kamínky.

 • Náušnice hvězdy

  11. 1. 2013, 11:37 | Diskuze (0)

  Snad každá žena či dívka touží být krásná a elegantní když ne jako princezna z pohádky, tak alespoň jako filmová hvězda. Právě k podtržení krásy, ušlechtilosti a zjemnění dámského obličeje patří neodmyslitelně náušnice, ať se již jedná o klasické stříbrné kroužky, visací náušnice anebo náušnice luxusní. Jak si ale vybrat tvar náušnic tak, aby nám slušel ? Podívejme se, co říkají odborné články specialistů.

 • Náušnice visací

  10. 1. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Co je malé, to je i milé, říká se. Jistě je to pravda, ale někdy prostě platí, že co je větší, to je lepší. Větší, delší, nápadnější. Co se náušnic týká, moderní jsou nyní právě ty velké, dlouhé, visací a nápadné. Upozorněte na sebe.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski