Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka smaragdových šperků

Smaragdové náušnice

Smaragdové náušnice

20. 6. 2012, 11:13

Smaragdy! Připojte si k tomuto drahému kameni vlastnosti, které vás napadnou. Drahý, zelený, krásný, luxusní, ... Smaragdové šperky patří k nejkrásnějším. Nechte se zlákat. Takové smaragdové náušnice budou perfektní.

Naše nabídka smaragdových šperků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Smaragdové náušnice

Proč jsou smaragdy drahé? Proč jsou zelené? Trochu informací na úvod. Chcete vědět, co si vlastně v podobě smaragdových náušnic dopřáváte za luxus? Smaragd je odrůda berylu. Jedná se tedy o minerál, který za svou nádherně sytě zelenou barvu vděčí obsahu chromu. Ale pryč s teorií, pojďme si pořídit nádherné, smaragdové náušnice! Skutečně luxusní šperk! Chcete-li si pořídit smaragdový šperk, vyberte si z naší nabídky nad tímto textem.

Smaragdové náušnice a jejich zelená barva

Tomu, že šperky osazené smaragdem, jsou momentálně velmi moderní a oblíbené, nahrává především fakt, že zelená barva prostě letí. Je tu jaro! Chceme být i vypadat a působit vesele. I když pravdou je, že asi málokdo z nás si může dovolit utratit celkem dost peněz za smaragdové náušnice "jen" z toho důvodu, že ho rozveselilo jarní slunce a narůstající teploty, hřejivé paprsky. I když... proč ne?

Smaragdové náušnice si můžete i vypůjčit

Chystáte se na jarní ples a chcete dát najevo své jarní rozpoložení tak, že se ozdobíte smaragdovými náušnicemi? Využijte služeb módních salónů, kde vám vedle šatů, obuvi a doplňků budou ochotni zapůjčit i šperky. Užijte si večer, kdy z vás smaragdové náušnice učiní hvězdu. Nabídky zapůjčení náušnic i dalších šperků jsou samozřejmou součástí webových stránek těchto salónů. Stačí si vybrat a pak už vyrazte pro svůj klenot najisto. Alespoň na jeden večer. A možná, že efekt smaragdových náušnic bude takový, že se jich už prostě odmítnete vzdát. Nedivili bychom se, že se do nich zamilujete na první pohled. A nedivili bychom se, že se všichni na první pohled zamilují do vás, pokud vás budou zdobit smaragdové náušnice.

Smaragd

Co dodat ke smaragdu. Začali jsme krátkým ponaučením a podobně skončíme. Smaragdové náušnice značí nejen luxus a hodnotu. Smaragd byl už pro starověké myslitele kamenem moudrosti, prosperity, logiky a obchodní zdatnosti. Pro Peršany znamenal věčný život. Třeba i vám smaragdové náušnice přinesou více než šperk!Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 106414 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Smaragdové náušnice

  20. 6. 2012, 11:13 | Diskuze (0)

  Smaragdy! Připojte si k tomuto drahému kameni vlastnosti, které vás napadnou. Drahý, zelený, krásný, luxusní, ... Smaragdové šperky patří k nejkrásnějším. Nechte se zlákat. Takové smaragdové náušnice budou perfektní.

 • Smaragdové náušnice

  8. 6. 2012, 9:55 | Diskuze (0)

  Smaragd je velice ceněnou odrůdou berylu. Vyskytuje se v mnoha barevných podobách. Nejznámější je odstín sytě zelené trávy. Smaragdové náušnice mají přinést podle pověry bohatství a splnit toužebná přání.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski