Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka stříbrných náušnic kroužků
1  2  

Náušnice se zirkony

Stříbrné náušnice kroužky

20. 6. 2012, 16:27

Stříbro se od nepaměti používalo jako materiál k výrobě šperků. Velmi často ho všechny národy spojovaly s měsícem - lunou. Šperky z něho působily vždy mysticky, k nim patří i stříbrné náušnice kroužky.

Naše nabídka stříbrných náušnic kroužků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Stříbrné náušnice kroužky

Dle předpokladu největší výběr z různých tvarů náušnic zaujímají stříbrné náušnice kroužky. Od nejmenších průměrů, dětských náušnic až k velkým kruhům různé povrchové úpravy a ošetření proti korozi. Klasické hladké stříbrné náušnice kroužky mají ve výběru největší zastoupení, pokud se pozorně porozhlédnete v obchodech, najdete i jiné zpracování. Naší nabídku naleznete nad tímto textem

Stříbrné náušnice kroužky a jejich vizuální podoba

Vizuální podoba náušnic, jako jsou třeba stříbrné náušnice kroužky, se může dosti od sebe lišit. Klasikou jsou stříbrné náušnice kroužky různých velikostí a síly náušnice s hladkým povrchem, ale pokud se jedná o dražší výrobky, bývá jejich povrch ozdoben různým gravírováním a posléze potažen i rhodiem k jejich ochraně, zde potom skutečně vynikne krása náušnic v přímém světle, kdy se odrazy od hran vtisknou do vaší paměti.Stříbrné náušnice kroužky jsou velmi oblíbený šperk u všech generací žen

Mystické stříbro je velmi vhodné k výrobě šperků, k nim se řadí i stříbrné náušnice kroužky, které zdobí nejednou ouško našich žen a dívek. Ale takovou náušnicí dnes nepohrdnou i někteří muži a využívají stříbrné náušnice kroužky k ozdobě svého ušního lalůčku.

Stříbrné náušnice kroužky jsou cenově dostupné prakticky každému

Menší náušnice jsou velmi cenově dostupné i nejmladší generaci našich dívek, každá se touží zalíbit a tudíž se poohlíží po vhodné ozdobě pro svá ouška. Většina volí stříbrné náušnice kroužky pro jejich přirozený vzhled, jednoduchou rafinovanost a samozřejmě i cena může hrát svou roli. Stříbrné náušnice kroužky jsou díky internetu velmi dostupným šperkem, za velmi výhodnou cenu, jejich výběr i nákup je velmi jednoduchý. Potřebujete jen bankovní kartu, s kterou se můžete postupně dostat ke svému vyvolenému šperku v co nejkratší době.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 117060 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

 • Stříbrné náušnice kruhy

  30. 11. 2012, 11:33 | Diskuze (0)

  Stříbrné šperky, mezi něž patří i stříbrné náušnice kruhy, jsou trvale oblíbené a ideální k dennímu nošení. Vyhledává je zejména mládež, pro které je zlato a výrobky z něj příliš drahé a vhodné spíše ke starším ročníkům.

 • Stříbrné náušnice kruhy

  23. 11. 2012, 11:43 | Diskuze (0)

  Stříbrné náušnice kruhy jsou stále velmi populární. Zlaté náušnice kruhy patří mezi nejvýraznější okrasu a ozdobu žen. Stříbrné náušnice kruhy se vyrábějí v mnoha variantách. Stříbrné velké kruhy vynikají svojí elegancí a originalitou. Střední a malé představují elegantní doplněk každé dámské toalety.

 • Stříbrné náušnice s kameny

  21. 6. 2012, 11:11 | Diskuze (0)

  Náušnice mohou být osazeny perlou, skleněným krystalem či korálkem, mohou být tvořeny "jen" zlatem či stříbrem, kruhy, pecky, dlouhé visací náušnice. Nejoblíbenější variantou ale stále zůstávají náušnice s drahými kameny.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  20. 6. 2012, 16:27 | Diskuze (0)

  Stříbro se od nepaměti používalo jako materiál k výrobě šperků. Velmi často ho všechny národy spojovaly s měsícem - lunou. Šperky z něho působily vždy mysticky, k nim patří i stříbrné náušnice kroužky.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski