Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka stříbrných náušnic kruhů
1  2  

Stříbrné náušnice kruhy

Stříbrné náušnice kruhy

20. 6. 2012, 13:38

Stříbrné kruhy do každých uší! Že vám to zní jako levný slogan či lákadlo z pouti? Možná. Ale věřte, že se jedná o velikánskou pravdu. Stříbrnými kroužky či kruhy do uší se může ozdobit skutečně každý. Vždy budou slušet, vždy budou in.

Naše nabídka stříbrných náušnic kruhů
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Stříbrné náušnice kruhy

Kruhové náušnice vyrobené ze stříbra jsou oblíbené mezi dospívajícími slečnami i jejich maminkami, babičkami, bratry, tatínky,... Cože? Že zase přeháníme? Ale opět ne! Stříbrné kroužky jsou nejčastější variantou pánských náušnic, tedy části sortimentu šperkařských firem, která už dávno není žádnou novinkou. Samozřejmě počítáme v případě bratrů a tatíků se střízlivějším provedením takových stříbrných kruhů. Pokud si chcete stříbrné náušnice kruhy pořídit, máte možnost si vybrat z naší nabídky nad tímto textem..

Kruhy, kroužky, kola

Kruhové náušnice jsou takovou tou klasikou, ale zdaleka ne nudnou a fádní. Jak už bylo naznačeno, tak se liší především svými rozměry. Mladé slečny se zdobí nejrůznějšími šperky především z toho důvodu, aby na sebe upozornily, přilákaly pohledy příslušníků opačného pohlaví. V tomto případě je to jasné. Čím větší kruhy se v jejich uších zatřpytí, tím spíše dosáhnou svého cíle. Nebo dokonce několik stříbrných kruhů různých velikostí v jednom lalůčku? Proč ne?

Kroužky pro pány

Stříbrné kroužky jsou nejčastější variantou pánských náušnic. Samozřejmě v daleko menších rozměrech a navíc se tento typ náušnic většinou prodává v počtu kusů jedny. Proč? Muži daleko častěji než ženy vyjadřují pomocí šperků i nějakou symboliku a podobně. Proč tedy dvě stejné náušnice? Pánské kruhy do uší se s toho důvodu často vyrábějí z oceli, tedy přesněji řečeno z chirurgické oceli. Tento materiál svým chladným leskem napodobuje stříbro. Zpracovává se ale vždy ručně a muži pak velmi ocení naprosto originální kresbu na každém kousku šperku.

Kruhy do každých uší to nekončí

Stříbrné náušnice ve tvaru kruhu si tedy může pořídit opravdu každý. Jen zvažte, do jaké míry by měly být nápadné. Navíc - kruhy to nekončí. Nechte si do nich zasadit drahé kameny nebo třeba zirkony či bižuterii. Ve chvilce se kroužky změní ve skutečně luxusní šperk. Tedy žádné pouťové heslo, prostě stříbrné kruhy skutečně do každých uší!Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 160405 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice – nejstarší ozdoba

  7. 3. 2013, 16:14 | Diskuze (0)

  Jedněmi z nejstarších ozdobných předmětů, jaké lidstvo zná, jsou vedle náramků, přívěsků a náhrdelníků také náušnice. Ozdoby nošené v uchu prošly během tisíciletí značným vývojem, který z nich učinily jeden z nejvyhledávanějších druhů šperků

 • Zelené náušnice

  22. 1. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

  Kde by mohly vzít zelené náušnice svou barvu. No, z kovu, pokrytého měděnkou raději ne, takové nekupujte. Mnohem lepší volbou jsou náušnice vykládané zelenými, vkusnými kamínky.

 • Náušnice hvězdy

  11. 1. 2013, 11:37 | Diskuze (0)

  Snad každá žena či dívka touží být krásná a elegantní když ne jako princezna z pohádky, tak alespoň jako filmová hvězda. Právě k podtržení krásy, ušlechtilosti a zjemnění dámského obličeje patří neodmyslitelně náušnice, ať se již jedná o klasické stříbrné kroužky, visací náušnice anebo náušnice luxusní. Jak si ale vybrat tvar náušnic tak, aby nám slušel ? Podívejme se, co říkají odborné články specialistů.

 • Náušnice visací

  10. 1. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Co je malé, to je i milé, říká se. Jistě je to pravda, ale někdy prostě platí, že co je větší, to je lepší. Větší, delší, nápadnější. Co se náušnic týká, moderní jsou nyní právě ty velké, dlouhé, visací a nápadné. Upozorněte na sebe.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski