Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka kuličkových stříbrných náušnic

Swarovski

Stříbrné náušnice kuličky

20. 6. 2012, 16:18

Korálkománie. Že vám tento pojem není neznámý? Není se čemu divit! Kuličky a korálky v poslední době doslova hýbou světem. Specializované obchody nabízejí kuličky a korálky z nejrůznějších materiálů.

Naše nabídka kuličkových stříbrných náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Stříbrné náušnice kuličky

Kuličky a korálky skutečně hýbou světem. Nejrůznější materiály. O rozměrech a barevných variantách nemluvě. Není se čemu divit, že stříbrné náušnice ve tvaru kuličky jsou prostě maximálně oblíbené a moderní. O variabilitě jejich rozměrů a dalším dozdobení je opět škoda mluvit. Podívejte se na nabídku a fotogalerie dostupné na internetu. Zdaleka to nejsou "jen" stříbrné kuličky. Naši nabídku stříbrných náušnic naleznete nad tímto textem.

Proč stříbrné kuličky?

Kuličky a korálky tedy hýbou světem. Korálkománie nás zasáhla a pohltila. Proč ale kuličkové náušnice právě ze stříbra? Jedná se totiž o kov, který je momentálně velmi moderní. Navíc je i cenově dostupný. Stříbrem se zdobí ženy každého věku. Obdarujte tak stříbrnými náušnicemi ve tvaru kuliček dcerku a klidně i tchýni nebo babičku. Takový dárek bude pokaždé vhodný a jistě neurazí, ba právě naopak. Pokud takto obdarujete dcerku a dojde ke ztrátě náušničky, což u malých slečen může přece jen hrozit, oceníte cenovou dostupnost stříbra o to více.

Kulaté a neutrální náušnice

Náušnice ve tvaru kuliček jsou vhodné nejen pro ženy všech věkových kategorií. O volbě náušnic a i dalších šperků často rozhoduje i typ společenské události, ne kterou se chystáme vyrazit. Stříbrnými kuličkami v uších opět nemůžeme nic zkazit. Jsou velmi neutrální. A slůvko neutrální je myšleno v nejkladnějším smyslu. V žádném případě nenaznačuje, že by snad stříbrné kuličkové náušnice měly být nudné. Ozdobte se jimi do letního kina, na procházku po pláži nebo klidně na letní ples. Pokud je správně sladíte s oblečením, účesem, líčením a dalšími doplňky, věřte, že budou stříbrné kuličky v uších pokaždé jiné a vy budete pokaždé nádherná.

Stříbrné náušnice kuličky

Stříbrné kuličky se nebojte osadit krystalkem nebo kamínkem. Docílíte tak další obměny. A ta je vítaná. Nechte se inspirovat fotogaleriemi a vybírejte.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 82315 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Stříbrné náušnice kroužky

  7. 1. 2013, 15:36 | Diskuze (0)

  Chystáte se ke koupi náušnic? Chcete dárkem potěšit svou milovanou? Nebo budete kupovat náušnice pro sebe? Ať už tak nebo tak, jistě budete vybírat z mnoha druhů a tvarů, které nabízí současný trh. Mezi náušnicemi visacími, tvaru květin, srdíček či hvězd si stále drží přední místo kroužky – je to prostě „sázka na jistotu“.

 • Stříbrné náušnice kruhy

  30. 11. 2012, 11:33 | Diskuze (0)

  Stříbrné šperky, mezi něž patří i stříbrné náušnice kruhy, jsou trvale oblíbené a ideální k dennímu nošení. Vyhledává je zejména mládež, pro které je zlato a výrobky z něj příliš drahé a vhodné spíše ke starším ročníkům.

 • Stříbrné náušnice kruhy

  23. 11. 2012, 11:43 | Diskuze (0)

  Stříbrné náušnice kruhy jsou stále velmi populární. Zlaté náušnice kruhy patří mezi nejvýraznější okrasu a ozdobu žen. Stříbrné náušnice kruhy se vyrábějí v mnoha variantách. Stříbrné velké kruhy vynikají svojí elegancí a originalitou. Střední a malé představují elegantní doplněk každé dámské toalety.

 • Stříbrné náušnice s kameny

  21. 6. 2012, 11:11 | Diskuze (0)

  Náušnice mohou být osazeny perlou, skleněným krystalem či korálkem, mohou být tvořeny "jen" zlatem či stříbrem, kruhy, pecky, dlouhé visací náušnice. Nejoblíbenější variantou ale stále zůstávají náušnice s drahými kameny.

 • Stříbrné náušnice kroužky

  20. 6. 2012, 16:27 | Diskuze (0)

  Stříbro se od nepaměti používalo jako materiál k výrobě šperků. Velmi často ho všechny národy spojovaly s měsícem - lunou. Šperky z něho působily vždy mysticky, k nim patří i stříbrné náušnice kroužky.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski