Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka stříbrných náušnic Swarovski
1  2  

Stříbrné šperky Swarovski

Stříbrné šperky Swarovski

20. 6. 2012, 10:58

Šperkařství a bižuterie mají v českých zemích dlouhou a bohatou tradici. Stříbrné i zlaté šperky - dámské náušnice, náramky, náhrdelníky a prsteny z dílny renomované české firmy se objevily v takových filmech, jako je Snídaně u Tiffanyho či Černá labuť. Podívejme se nyní do historie této renomované společnosti vyrábějící široký sortiment náušnic od klasické bižuterie přes zlaté náušnice až po náušnice briliantové.

Naše nabídka stříbrných náušnic Swarovski
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Stříbrné šperky Swarovski

Ještě před tisíci lety byly náušnice ze vzácných kovů, jako je zlato, smaragdy či brilianty, výsadou dam z nejvyšší společnosti a jejich výběr byl značně omezený. Dnes jsou šperky přístupné každé ženě i dívce bez rozdílu společenského statusu i postavení. Dnešní ženy a dívky mají oproti svým předkům jednu velkou výhodu - renomované české i zahraniční firmy nabízejí širokou paletu šperků od klasické bižuterie přes pozlacené a ocelové náušnice až po náušnice se vzácnými kameny, jako jsou granáty, smaragdy či brilianty. Podívejme se nyní, jaké šperky, zejména stříbrné, nabízejí renomované české firmy. Pokud si chcete pořídit stříbrné náušnice Swarovski, vyberte si z naší nabídky nad tímto textem

Jablonec nad Nisou bižuterie

Když se řekne Jablonec nad Nisou, každou ženu (a to nejen dříve narozenou) i dívku napadne pojem bižuterie. Tradice výroby pozlacených, zlatých náušnic i stříbrných náušnic a jiných stříbrných šperků sahá hluboko do devatenáctého století, kdy se mladý český mistr v oboru vydal do Vídně na zkušenou a umění rakouských šperkařských mistrů zlepšil a vybrousil k dokonalosti. Firma na výrobu šperků, kterou po svém návratu tento velmi nadaný a vynalézavý mladý umělec založil, se stala, a dodnes je ve šperkařském světě fenoménem - její výrobky zdobí ty nejslavnější herecké i pěvecké hvězdy. Ano, tušíte správně, řeč je o bižuterii Swarovski. Podívejme se nyní, jaké jsou nejnovější inovace a módní trendy a zaměřme se zejména na sady šperků a náušnice.

Stříbrné šperky Swarovski jako dárek

Bižuterie Swarovski skýtá široké možnosti výběru od pozlacených náušnic, stříbrných náušnic, přes náušnice zlaté a náušnice z bílého zlata až po diamantové a briliantové náušnice. K dostání jsou stříbrné náušnice ve tvaru oválů, slz, náušnice ve tvaru v současnosti velmi módních kuliček, klasické náušnice - kruhy vykládané křišťály či tvary listů, hvězdiček či květin. Poněkud dražším, ale velmi krásným doplňkem, jenž rozzáří oko každé ženy či dívky, jsou náušnice osazené diamanty či brilianty. Ceny stříbrných náušnic Swarovski se pohybují od pěti set do dvou tisíc korun v závislosti na osazení kameny. Reprezentativním dárkem pro každou výjimečnou příležitost jsou sady šperků v různých provedeních. Na trhu najdeme například sady šperků Swarovski ve tvaru srdce, sety ve tvaru módních kuliček či sady s řetízkem zdarma, jejichž ceny se pohybují od šesti set korun do tisíce korun. Dámy, které preferují příznivější cenu stříbrných šperků, mohou levně nakoupit šperky Swarovski v internetových obchodech či na bazarových serverech. Sečteno a podtrženo stříbrné šperky Swarovski jsou elegantním módním doplňkem pro všední i slavnostní příležitost. Pro ženy a dívky, které chtějí prožít každý všední den i každou společenskou příležitost jako velký svátek, jsou tedy právě stříbrné šperky z řady bižuterie Swarovski tím pravým ořechovým.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 150954 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)